Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

2250 yılında istanbul

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
surrealmist1final2copyzq7.jpg

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rüzgar, öncelikle istanbul 2250 ile kendi isminin aynı boyutlarda olması yanlış bence biraz daha alçak gönüllü ol derim ;) önemli olan ismin mi çalışman mı? Ayrıca sağdaki yapı yanılmıyorsam çok ünlü ve İstanbuld'a yer almıyor?? Onun yerine istanbul'un çok ünlü yapıları var onları kullanabilirsin.Biraz daha üzerinde çalış derim.Düşünce hoş emeğine sağlık...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Rüzgar, öncelikle istanbul 2250 ile kendi isminin aynı boyutlarda olması yanlış bence biraz daha alçak gönüllü ol derim ;) önemli olan ismin mi çalışman mı? Ayrıca sağdaki yapı yanılmıyorsam çok ünlü ve İstanbuld'a yer almıyor?? Onun yerine istanbul'un çok ünlü yapıları var onları kullanabilirsin.Biraz daha üzerinde çalış derim.Düşünce hoş emeğine sağlık...

aslnda ismim alfası baya bi düşüktü yani sadece dikkatli bakıldığında okunuyordu cmyk calışmıştım rgb ye cevirip kayıtettikten sonra acıkcası oraya pekte dikkat etmedim yani anlayacagın beyazın patlamasını bura farkettim oyuzden haklısın denise şu yapıya gelince doğrusunu istersen çalışmaya uysun diye koydum uyduda aslında ama tabiki haklısın teşekürler

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
renk tonu olarak güzel ana renk ancak tabii o da cmyk dan rgb ye çevrilirken değişmedi ise..mekan güzel kanatlı filde güzel 2250 de :smile:sürrealist bir çalışma diyelimmm...
köprü sanki biraz havada pek özenli çalışılmamış gibi sanki diğer öğelere gösterilen özen gösterilmemiş gibi.

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
genel olarak başarılı ama ufak tefek hatalar yok değil mesela soldaki binalara ışık soldan sağdaki bianalara ise ışık sağdan geliyor, köprü ayakları havada duruyor hissi veriyor, fil ise ayakları itibariyle oraya monte edilmiş gibi duruyor... emeğine sağlık...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar

twşwkkürlwr arkadaşlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Layer_17

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanki sağ taraftaki bina diğerine sarılmış korkudan :D,dev bir fil geliyo sonuçta korkar tabi,çalışma güzel ama diğer arkadaşların dediği gibi köprüde biraz sorun var,birde gökyüzündeki ışığın arkasındaki tozmu dumanmı bilmiyorum ama nokta nokta gerçekçi durmuyor,biraz daha çalışırsan harika olcak bence,eline sağlık

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanki sağ taraftaki bina diğerine sarılmış korkudan :D,dev bir fil geliyo sonuçta korkar tabi,çalışma güzel ama diğer arkadaşların dediği gibi köprüde biraz sorun var,birde gökyüzündeki ışığın arkasındaki tozmu dumanmı bilmiyorum ama nokta nokta gerçekçi durmuyor,biraz daha çalışırsan harika olcak bence,eline sağlık

zaten çalışmalarımı sizin yorumlarınıza bırakıp yeniden tasarlıyorum eksiklerimi bulmama yardımcı oluyorsunuz teşekkurler

dmr3d

🌱Yeni Üye🌱
fotoşopun sırları dvd'si gerçekten harika bir dvd :D ama uğraşmışsın belli emeğine sağlık

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalıntıya karşıyız demişsiniz ama yaptığınız çalışma baştan aşağı çalıntı
Top Secret desem ?
Bari bir kaç yerini değiştirseydiniz
1 kere dedim forumda tartışma çıktı gene demiycektim kendimi tutamadım pardon
ama yazık diyorum !

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalıntıya karşıyız demişsiniz ama yaptığınız çalışma baştan aşağı çalıntı
Top Secret desem ?
Bari bir kaç yerini değiştirseydiniz
1 kere dedim forumda tartışma çıktı gene demiycektim kendimi tutamadım pardon
ama yazık diyorum !

sen ya bu dunyadan değilsin yada yorumları hiç okumamışsın bak arkadaş bi yorum yapmış bende cevap vermişim bi oku istersen bu benim hayalim objeleri birleştirdim inkarmı ettim bu hırsızlık değil bi manipilasyon bilmem anlatabildim mi

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hayalin başkalarının hayalinin birleşmesimi yani ?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
hele burada bu kadar bu işle uğraşan insanın için de kalkıp benim mi diyecem sadece çalışmama uygun olduğu için orda objeler aldım yorum yaparken bi diğer yorumlarıda oku ok

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
diğer arkadaşların yorumları kendı dusunculerı herkezın dusuncelerı aynı olacak degıl ya
herkezin duygusu düşüncesi sanatı farklıdır başkalarına benzememek lazım bilmem anlatabıldımmı ?

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
diğer arkadaşların yorumları kendı dusunculerı herkezın dusuncelerı aynı olacak degıl ya
herkezin duygusu düşüncesi sanatı farklıdır başkalarına benzememek lazım bilmem anlatabıldımmı ?

bak güzel kardeş sen galiba beni anlamıyorsun ben bu iştede yeni değilim çarkın nası işlediğinide biliyorum ama sen illa tartışalım diyorsan gel tasarımlarla tartışalım ben burada yaptığım işleri hepsine benim işim diye sallayıp yorum istemiyorum bunu benim oraya attığım çalışmaları benimle paylaşanlar bilir sen kendi işlerinle meşgul ol ama duyarlılığın güzel tebrikler

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ha bide unutmadan iki cd izlemeklede bu işler olmuyo onuda belirteyim