Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

3DS Max,Photoshop,Vray + İleri düzeyde İngilizce biliyorum ve iş arıyorum.

BlackwomaN

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

Adım İpek Çolakoğlu.3dmax,vray ve photoshop biliyorum.3ds Max modelleme eğitimimi Mimtek Plus Education eğitim merkezinde aldım.Vray eğitimimi 3d Akedemi(cgpark)de Volkan Kaçar'dan aldım ve bu kursun yalnızca başarılı olanlarına verilen sertifikasınıda almış bulunmaktayım.Özel okulda eğitim gördüğüm için 12 yaşımdan beri ileri düzeyde İngilizce bilmekteyim.Fuar standı,mobilya tasarım,iç ve dış mimari yada ürün modelleme gibi alanlarda çalışabilirim.

silk-project@hotmail.com

İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

saitclaire

🌱Yeni Üye🌱
slm kusadasında calısmayı düsünürmüsünüz

DOKUZ

🌱Yeni Üye🌱
Firma ismi: DOKUZ
Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer / Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Grafik programlarında hakimiyet
İşin mahiyeti: Dinlemek gerek
İletişim bilgileriniz:tamer@dokuz.tv

BlackwomaN

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

Adım İpek Çolakoğlu.3dmax,vray ve photoshop biliyorum.3ds Max modelleme eğitimimi Mimtek Plus Education eğitim merkezinde aldım.Vray eğitimimi 3d Akedemi(cgpark)de Volkan Kaçar'dan aldım ve bu kursun yalnızca başarılı olanlarına verilen sertifikasınıda almış bulunmaktayım.Özel okulda eğitim gördüğüm için 12 yaşımdan beri ileri düzeyde İngilizce bilmekteyim.Fuar standı,mobilya tasarım,iç ve dış mimari yada ürün modelleme gibi alanlarda çalışabilirim.

silk-project@hotmail.com

İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Web sayfası vermek yasakmış bilmiyordum o sebeple resim koymamış gibi oldum onun yerine web sayfama bağlı mail adresimi veriyorum.

info@silk-project.com

Çalışmalarımdan örnekler için burada bulunan kişisel çalışmalarımın olduğu konuya göz atabilirsiniz.

Linki;

https://www.grafikerler.net/kendi-calismalarimdan-silk-project-2010-a-t79537.html

Yorum yazanlara cevabım:

1- Tşk ederim ama maalesef kuşadasında çalışamam.

Dokuz : Size mail attım oradan görüşebiliriz.İyi Günler...

nalan öztunç

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!