Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

A.R.S sigorta Logosu Ve Onerileriniz

kemsay

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kemsay.com
merhabalar bu logoyu sizle paylasmak istedim ama beni cook cekmedi sizce logoya ek olrak neler yapa bilirim ?
suan arası saydamdır bazı taracılarda acık yesil veyar siyah gibi gözüke bilir..
logood9.png

aktif_27

🌱Yeni Üye🌱
Kırmızı Yerine Turucu larcivert olarak denesen renkler daha canlı dururdu bence

bkaan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence bu çalışmayı kople baştan yapmalısın. bir sigorta firmasının müşterileri ne bekler firmadan?

A harfininüzerindeki yapı bir yangını yada bir sorunu yansıtıyor. felaketler karşısında maddi sorunları halletmekle yükümlü bir firmanın logosu değil daha çok sigorta yazısını kaldırdığımızda yangın söndürücü logosuna benziyor ne yazıkkki. ne yapılamsı gerektiğini oturup düşünmeden söylemek zor ilk bakıştaki izlenimlerimi söyledim.

daha cizgisel daha özgür bir çalışma olamlı baktığı zaman insanı rahatlatmalı. verebileceğim örnek teb in logosu olabilir belki ancak onun kumbara zihniyetini yada kapalı bir kasa içine sürekli toplanan para zihniyeti yerine logoyu senin yaptığın gibi açıkta çalışmak yani bir karenin içinde felan değil. renkler daha yumuşak olmalı ama tonu güçlü kullanılmalı diye düşünüyorum. kısaca daha relax bir logo çalışmalısın.

yardımcı olmaya çalıştım umarım yanlış anlaşılmamıştır kolay gelsin.

koronz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.lebuso.com
A'ya konan effekt en başta olmamış.
Bir nevi graffitinin sade hali gibi duruyor.
Renk uyumunu da sevmedim. Renk uyumu sağlamak için araya sonradan gelen rengin nokta olarak konması da kurtarmamış.
S harfi yanında çıkan çizgiler uymamış. S'in başlangıç ve bitiş yerinde çizgilerin çarpraz olması ve yana giden uzantıların düz olması göze batıyor arkadaşım.
S harfi ile bitip S harfi ile başlıyor.
Bence yanyana güzel durmamış.
Ancak S'leri teke indirip güzel birşeyler ortaya çıkartılabilir Arkadaşım.
Nacizane fikrim ve önerim budur.
Emeğine Sağlık ve İyi Çalışmalar.

EFENDIE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bastaki "a" harfi "a tv" nin a sina benzemis :D

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
sil baştan denemelisin birkaç alternatif üzerinde dur bunu koy kenara nerde yanlış yaptım diye her baktığında doğrusunu bulacaksındır iyi çalışmalar..