Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Afiş Çalışması ( 21 Mart )

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
türk toplulukları haftası için böle bir afiş çalışması düşünüorum .. lütfen yol gösterin...:(
savasafis.jpg

hatalar var onları önerilerinze göre dzelticem

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Bayraklar o kadar karışık ki; ne dünyası olduğu anlaşılmıyor. Biraz daha bize figürler olsa, daha iyi olmaz mı?

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
her ulkeden bi kultur katabilsen super olur bayraklarida alt tarafa serit gibi siralarsin.Yazi tam dairesel olmamis

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Savaş Türk ve Dünya kelimelerinden yola çıkmışsın. Fakat ortaya koyduğun şey tam anlamı ile olmamış.

Türk bayraklarında kullanılan ay ve yıldız ya beyaz yada kırmızıdır yada benim görmediğim başka renkler varsa... Ama siyah tonunda hiç yoktur.

Türk ülkelerinin bayraklarını kullanmışsın. Sanırım buda türk ülkelerini temsil ediyor. Fakat bu bayraklar silik. Yani kaybolmaya silinmeye doğru gidiyor.

Şimdi yaptığın çalışmaya birde benim yazdığım yorumlardan bak.

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saolun yorumlar için .. ii bişiler yapmam lazım yha not alcam bu çalışmadan :) daha deişik seyler düşünmeye calıscam..

izefege

🌱Yeni Üye🌱
bayrakların olduğu kıta kuzey ve güney amerika. Sanırım o kıtalarda türki cumhuriyet yok.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence türk barağını ön plana almalı ve ay yıldızı daha harketli yapmalısın...

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ce bayrak yerine ülkelerin sınırlarını çizip o ülkenin içindeki mimarileri dışarı dogru çalışırsan daha sade bir çalışma olur
21 martı üzerine yazma eger yazıcaksan açık yazki okunsun