Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aktuel Dizayn - kendi sitem için logo yapmaya çalıştım :)

RAMX

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aktueldizayn.com
Nasıl olmuş arkadaşlar fikirlerinizi sölermisiz

wfpqe.png

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
tabii ki detaylandırılır çalışman ama genel bakış için hoş görünüyor. Sadece gradient olarak kullandığın efekti kalın dikey çizgiden ince çizgiye kadar incelterek aradaki boşluklarla elde etmen daha güzel olacak gibi geldi bana. yani 6 puntoluk çizgiden araları geniş olarak 0,3 puntoya kadar incelen çizgiler.

Dizayn yazın bana kalırsa beyaz olmalı. Yada aktuel'in altındaki yeşil. eline sağlık..

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
"Aktüel" olması gerekmez mi?
Onun dışında, logo çok basit bir görünüme sahip.
Tavsiye; Çerçeveyi kaldırın, fontu değiştirin, çizgi efekti vermeyin.
Logonun, website logosu olduğunu anlatın ve sadelikten yana olun.
Bu, çalışmalarınızı her zaman daha şık kılacaktır.
İyi çalışmalar...

RAMX

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aktueldizayn.com
zaten o kadar fikrim olsa gelip burda sormazdım nasıl olmuş diye :) ben grafiker deilim ilk defa logo yaptım :)

MsNEMIR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zaten o kadar fikrim olsa gelip burda sormazdım nasıl olmuş diye :) ben grafiker deilim ilk defa logo yaptım :)

Buraya, eleştiri, yorum ve tavsiyeler almak amacıyla "bu logo nasıl olmuş" diye sorduğunuzu düşünüyorum ve bu sebepten (sitenin amacına uygun olarak) eleştiri/yorum ve tavsiye katıyorum.
Ve fikir veriyorum. Aksi halde bu yazışmaların bir anlamı olmazdı, değil mi? :)
Ayrıca burada geçirdiğiniz her vakit, size çok farklı fikirler ve tecrübe katabilir.
Ama ilk logonuz ise gayet güzel.
İyi çalışmalar...

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Font seçimin zayıf gibi geldi. Biraz daha sadeleştirip font değiştirebilirsin. Ve o dizayn yazısı siyahın içinde mavi göz yorar. Daha açık renkler kullan yahut siyahı değiştir. Kolay gelsin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Yaptığınız çalışma eğer ticari değilse (profesyonel anlamda çalışmıyorsanız) logonuzu yanlış bölümde sergilemişsiniz.

Eğer ticari bir amaç ile olsa dahi "benim ilk çalışmam bu" diye bir savunma öne sürüyorsanız burada yorum yapan arkadaşların size değil çalışmanıza yorum yaptığını bilmeniz gerekiyor.

Eğer yorum bekliyorsanız ilk defa ya da son defa yapıldığının önemi kalmayıp ortaya koymuş olduğunuz tasarımın yorumlandığını bilmenizi isterim.

Yapmış olduğunuz çalışmaya gelince logo değeri taşımadığını, logo ile ilgili sitemizde bir çok konuda yeterli bilgi bulabileceğinizi söylemek isterim.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

RAMX

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aktueldizayn.com

Arkadaşlar bu yorumum yanlış anlaşıldı galiba ben bunu söylerken logo konusunda amatör oldugumu belirtmek istedim.Olumsuz anlamda konuşmadım yani.Tabiki fikir ve eleştirilere açıgım aama yanlış anlaşılmak istemem.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
"Aktüel" olması gerekmez mi?
Onun dışında, logo çok basit bir görünüme sahip.
Tavsiye; Çerçeveyi kaldırın, fontu değiştirin, çizgi efekti vermeyin.
Logonun, website logosu olduğunu anlatın ve sadelikten yana olun.
Bu, çalışmalarınızı her zaman daha şık kılacaktır.
İyi çalışmalar...

Noktasına kadar katılıyorum :rofl: