Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aldora mobilya araç giydirme

sevim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir mobilya firmasına yaptığım araç giydirme.Çok kısa bi süre içinde hazırlamak zorunda kaldım.Sizin yorumlarınız benim için önemli:neutral1:(Eleştirilerinize açığım)

Bi yorum yapmıcakmısınız:(

Moderatör tarafında düzenlendi:

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
siteye üye olurken kullanım şartlarında "gönderdiğiniz her mesaja anında yorum yapılır" gibi bir ibare varmıydı?
flood yapmayın

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
ellerine sağlık ama birinci giydirmede o arkda yelpazeye benzer şeyi kaldır olmuş bence boğmuş arab nefes alsın kaza yaptıracan millete

emsel1970

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş fakat çok resme boğmuşsun arka tarafı daha hoş duruyor bana göre

*çılgın grafiker*

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.huseyinozluk.com
ilk yaptığın çalışma da ben en çok araka tarafına uyguladığın döner biçmindeki yelpazenın biraz daha geniş kullanıp tek o olsa daha hoş olucakmıs.... öbür türlü çok karısık....

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hos calısmalar fakat arkayı kaplamak yasak dıye bılıyorum

sevim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkürler dikkat edicem

bedell

🌱Yeni Üye🌱
bence orantısız olmuş arabanın sağ kısmındaki koltuğu daraltmış sandalyeleri genişletmiş ve sol kısma bakarsak ise 2. resim olarak sandalyeler ince ve uzun olmuş ama uğraşların için eline sağlık...

saban2424

🌱Yeni Üye🌱
karışık çorba gibi olmuş araç tasarımı yaparken dikkat etmen gereken şu araç hareketli olduğu için rahat anlaşılır olması lazım

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok resim var. karmakarışık bi tablo. ilk çalışmada en üste dağıttığınız mobilyaları elersek daha sade olacak gibi sanki.
emeğinize sağlık
kolaylıklar dilerim

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
gözümü yordu tek arkasını beğendim eline sağlık

zombi1976

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2. örneğin daha iyi yani daha sade ilk resimdeki gerçekten karışık olmuş bilmem anlatabildim

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ÇalIŞlmalar GÜzel fakat yelpaze şeklindeki desen Uymamış üzerinde oynarsan daha iiii sonuçlar alabilirsin...

ghost_clown

🌱Yeni Üye🌱
elıne saglık guzel yapmıssın fakat gıydırmelerını bıraz şeffaf yapsan daha guzel olurdu cunku gıydırmeler cok parlak arabanın gerı kalan kısımları kırlı bırazdaha seffaf yapsan daha ıyı olurdu tekrar elıne saglık

uygulamacı

🌱Yeni Üye🌱
sevim kardeş tasarımın güzel fakat.. ürünler birbirine girmiş, ve albeni bir resim olmamış bence urune hitap eden tek resimle bunu birazda çalışssan olucak. ellerine sağlık yinede güzel...6 puan:)

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
araçların ruhsatında logoludur diye ibare olsa bile... ön ve arka kısmında hiç bir şekilde bu tür görseller olması yasak... zaten o şeklde vizede yapmazlar...