Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aleminyum Oyma ve Kabartma Harf Tabela

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
cekeronlineqj7.jpg

Arkadaşlar bi tabela tasarımı yaptım aleminyum oyma ve plexi kabartma müşteri beğendi ve uygulamaya geçtik renk olarakta bordo seçildi ama sizin Yorumlarınızı almak istedim...?

Benzer konular

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
bu komple ışıklı olacak plexi kabartma ve sağ sol kutucukların içinde ışık çıkacak artı birde üst taraftanda ışık bandı geçecek çok şık bişey olacak zaten şuan imalatına başlandı bitiş halinide göstercem hafta sonuna biter inşallah takılmadan resmini çekip koarım;)

sahinkartal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.dizayn6.com
renkleri bana göre uyum sağlamamış gibi duruyo ama güzel çalışma ellerine sağlık,bitince ışıklı halinide koyarsan daha güzel olur bende merak ettim.

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çokk süper olmuşşş kardeş birr de hangi programda yaptığını öğrenirsek tam süper olurr...

aurum63

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aurum63.com
Bu haliyle güzel bir görünüm var ama umarım büyük harfler göründüğü gibi yüksek değildir. Zannediyorum alttan ışıklandırma yok, sadece üstten gelen ışıkla görünecekler, bu durumda ( harflerin yüksek olması halinde ) altta oluşacak gölge okunmayı güçleştirecek. Bunlar benim neredeyse her hafta karşılaştığım sorunlar. Gündüz herşey harika görünür ama akşam ışıklar yanınca sorun başgösterebilir. Gölge oluşumunu engellediğin sürece başarılı olursun. Bunuda, zemin malzemesini negatif kesip, pleksi hartfleri içine yerleştirip alttan ışık vererek başarabilirsin. Ama artık bu tekniği bir dahaki işinde kullanırsın ve emin ol mükemmel sonuç alırsın...

Son düzenleme:

cebecii_mc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş ellerin sağlım banada sahra yazısının yazı fonto lazım yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

lileo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.baskimarket.net
ellerinize sağlık çok güzel olmuş. yanlız bir tabelacı olarak sadece bu çalışma için değil diğer arkadaşların çalışmalarını da gördüm de biz bilgisayar başında oturanlar habire uğraşmayı severiz. oysa tabela sadelik görünürlük netlik ve okunurluk ister. bu haliyle fonksiyonel hale gelir. Ne kadar az bilgi şekil renk olursa işlenmeside uzak mesafelerden fark edilmeside daha kolaydır. Ben böyle çalışıyorum tavsiye ederim.

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
güzel olmuş ellerin sağlım banada sahra yazısının yazı fonto lazım yardımcı olurmusunuz arkadaşlar

kardeş sahra yazsısını biz kendimiz ayarlıyoruz rüzgar olan bölümleri dikkatini çekmiştir sanırım genelde bu tür şekil yazılar nakliyecilerde ve seyahat firmalarında kullanılıyor beğeniyorlar yani diceğim şuki kendine normal bi yazı seçiyosun ve o çizgileri orantılı olarak uzatıyosun yapabilirsin yani uğraşmak istersen tabi;) kolay gelsin diyorum

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
ellerinize sağlık çok güzel olmuş. yanlız bir tabelacı olarak sadece bu çalışma için değil diğer arkadaşların çalışmalarını da gördüm de biz bilgisayar başında oturanlar habire uğraşmayı severiz. oysa tabela sadelik görünürlük netlik ve okunurluk ister. bu haliyle fonksiyonel hale gelir. Ne kadar az bilgi şekil renk olursa işlenmeside uzak mesafelerden fark edilmeside daha kolaydır. Ben böyle çalışıyorum tavsiye ederim.

ama adamlar abartılı bişey istediklerindede bişey diyemiyorsun müşteridir ne yapalım biz sunacağımızı sunuyoruz daha sonra kendileri akıllarına göre yapmaya çalışırlar işte az çok söylediklerinide kabul etmiyoruz ama işte az da olsa biraz dedikleri olsun istiyorlar çünkü tabelayı kullanacak olan kendisi sözde kendi tasarmını yapmak istiyor kendince yani müşteriye ne diyebilirsinki herzmaan haklıdır denir geçilir...!

savas0785

🌱Yeni Üye🌱
ellerine salık güzel olmus bu kabartma goruntusunu hangı programda verdiniz ??

pc_alper33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cekeronline.com
Google Sketchup Diye bi program reklamcılar için birebir bi program açık hava reklamlarında birebir bi program totem tabela kabartmalı harfleri birebir gösterebileceğiniz bi t abela kullanışlı ve kolay bi program yani denemeniz gerekir...!

black ghost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı çalışmalar elinize sağlık...

kukulik

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalar güzel olmuş, eline sağlık ama bıraz daha karmaşadan uzak ve sade tasarımlar seçicilik ve estetik açıdan daha hoş durur sanki.. Bir de 3d çalışmaları hangi programda hazırladın bende merak ettim.. Eline sağlık , tebrikler..

kukulik

🌱Yeni Üye🌱
Ok programı yazmışsın, kullanımı kolay bi program mı veya bi kursa felan gitmeye gerek varmı bu program ıcın .. ???

ordu52

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş emeğine sağlık çok güzel olmuş ama. ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK yazısını bakartma deyilde alüminyum oyma yapılsa daha güzel dururdu. alttaki gibi. üstten aydınlatma yerine sahra yazısına kontürlü aydınlatma bi hoş durur bence. gece rahat okunur. üstteki benim favorim. ama alt yazı oyma olursa. müşterinin müşterisi gibi düşünmek lazım gelir. yaşlılarıda düşünelim. rahat okunsun.

bide bana sorun nasıl çalışıosun die. bil pc başında bi cnc de bi montajda bi ölçü almada bi müşteri bi sekreterlik. sinir küpü oluyorum. a'dan z'ye imalat. 17 yıllık grafikerlik ve matbaacılık tecrübelerimle tabelacılık birleşince şahane şeyler çıkıo orataya. ufukreklamtabela.com da hepsi dilde çoğu mevcut. boşluk buldukça ekliorum. sketchup çizimlerim ve vray renderlerimide atıyorum bazen.