Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AnadoLu Ate$i~TrOya AFİŞİ

buket34vip

🌱Yeni Üye🌱
Ben bu konuda Acemiyim..Daha öğrenciyim..Ve ödev olarak ANADOLU ATEŞİ konulu Afiş Tasarımı istendi..Böyle birşey hazırladım.Düşüncelerinizi bekliyorum.teşekkürler
anadoluateiii2.jpg

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Photoshop'a yeni başladığım yıllar wind efekti, bevel and emboss, patternler o kadar hoşuma giderdiki bütün işlere onları uygulardım. Ama zaman geçtikçe insan anlıyorki kendinizi geliştirdikçe onlar size basit geliyor.Mesala şimdi aynı işleri gördüğüm zaman ne kadar kötü diye düşünüyorum.Bunun sebebi belkide çok kullandığımdan olabilir.Zaman geçtikçe insanda yaptığı işlere gülüp geçiyor.Ve bütün arkadaşlara soruyorum.Bu duygu sizdede varmı?

Neyse konumuza gelelim.Verdiğin wind'i abartmışssın. Anadolu ateşinin altına güzel bir ateş efekti uygulayabilirsin.Zeminin alt tarafı fabrika ve evler gibi duruyo zemn hoş olamamış.Ve anadolu ateşi rengide olmamış.Kırmızı zemine bordo pattern olmaz.Boğulur kalır.Adrese verdiğin emboss yazıları okunmaz hale getirmiş.Ayrıca çok büyük yazmışsın.Troya ya gümüş efekti vermeye çalışmıssın bence olmamış ama verdiğin windi birde sola versen belki biraz daha cazip gelebilir.Mustafa Erdoğan yazısı ise orada olmamış...

Kısacası ben hocanın yerinde olsaydım beğenmezdim.Ama hakkınıda yememek lazım.Yeni başlayan için güzel. Ama hep böyle kalmamanı tavsiye ederim.

Kendinin geliştirmen ve daha çok çalışman tavsiyelerimle...,

Eline sağlık

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence acemi birisine göre güzel olmus emegine saglık anadolu atesine ates efekti verseydin sıradan olurdu ama mustafa erdogan yazısı orda olmamıs

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
diğer arkadaşların görüşlerine katılıyorum yani yazıların okunması ve efektler hakkında...ancak okulda size bir şey öğretildiğinde onu öğrendiğinizi birazda ispat olarak kullanmak zorunda kalıyorsunuz ..bende öğrenciyim ordan biliyorumm..başarılarınızın devamını dilerim...

Graphixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Photoshop'a yeni başladığım yıllar wind efekti, bevel and emboss, patternler o kadar hoşuma giderdiki bütün işlere onları uygulardım. Ama zaman geçtikçe insan anlıyorki kendinizi geliştirdikçe onlar size basit geliyor.Mesala şimdi aynı işleri gördüğüm zaman ne kadar kötü diye düşünüyorum.Bunun sebebi belkide çok kullandığımdan olabilir.Zaman geçtikçe insanda yaptığı işlere gülüp geçiyor.Ve bütün arkadaşlara soruyorum.Bu duygu sizdede varmı?

ewet bende çok kullanıyordum simdi profesyonel çalısmıorum amatörüm ama bunun farkındayım cok dikkat cekici oluyor ama hos durmuyor sade yazılar daha güzel oluyor kaliteyi gösteriyor....

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️

Neyse konumuza gelelim.Verdiğin wind'i abartmışssın. Anadolu ateşinin altına güzel bir ateş efekti uygulayabilirsin.Zeminin alt tarafı fabrika ve evler gibi duruyo zemn hoş olamamış.Ve anadolu ateşi rengide olmamış.Kırmızı zemine bordo pattern olmaz.Boğulur kalır.Adrese verdiğin emboss yazıları okunmaz hale getirmiş.Ayrıca çok büyük yazmışsın.Troya ya gümüş efekti vermeye çalışmıssın bence olmamış ama verdiğin windi birde sola versen belki biraz daha cazip gelebilir.Mustafa Erdoğan yazısı ise orada olmamış...

aynı fikirdeyim. adreste emboss hiç kullanmasaydın keşke. zemin çok itici gedi bana.

(baranbeyy ilk günlerde bende bir blending teki efectleri uygulardım sanki çok büyük bişi yapmış gibi 'vay be neler yaptım !:D' diye övünürdüm. şimdi hatırladıkça gülüyorum:D )

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende amatörüm :D sana tavsiyem wind efektinin degerleri biraz azaltman yada kullanmaman bence şık durmamış ama arka fon ve troya fontunu çok begendim emegine saglık

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herşey ortalıyken adres ve tarih yazısıda ortalanması daha iii olurdu arkadaşlar kağıda yerleştşrmekte tasarımın bütünleyici elemanıdır unutmayalım... saygılarımla...