Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Asmalı Amblem Logo nasıl duruyor ?

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Bu Amblem Logo yu nasıl geliştirebilirim.

Eski Çalışma
asmalirv4.png

Yeni Çalışma
asmalimenuzw0.jpg

cagrinho

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2.si daha profesyonel duruyor, elinize sağlık :)

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
alttaki daha güzel ancak, 4 asma yaprağının özel bir anlamı yok ise tek kullanılık birazdaha büyük olarak kullanılması daha da güzel durur düşüncesindeyim

cikin

🌱Yeni Üye🌱
cok guzel olmus elıne saglık ama espas ayarlarını yaparsan daha sık olur aralarında cok bosluk olmus

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
fikir güzel ama font seçimin yanlış bence asmalıdaki font şu dehşet içerikli filmlerde kullanılan fontlara benziyor bence daha cezbedici bi fontla işi halledeceksin emeğine sağlık

Cyber-Emir

🌱Yeni Üye🌱
Brush Script diye bir font vardı o güzel olurdu bence bu logoya :)

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
nasıl oldu ?

cok guzel olmus elıne saglık ama espas ayarlarını yaparsan daha sık olur aralarında cok bosluk olmus
böyle iyimi ?

fikir güzel ama font seçimin yanlış bence asmalıdaki font şu dehşet içerikli filmlerde kullanılan fontlara benziyor bence daha cezbedici bi fontla işi halledeceksin emeğine sağlık
seçtiğim font nasıl durmuş ?

Brush Script diye bir font vardı o güzel olurdu bence bu logoya :)
Bu karakter bence biraz basit kalıcak çoğu yerde var. Yinede zaman ayırıp
yorum yaptığın için teşekkür ederim arkadaşım.

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üstteki ve alttaki asma yapraklarını kullanmak zorunda msıın?? olmasalar daha iyi olur sanki. Belki Köy kahvaltı evi yazısı da beyaz olabilir.Sadece bir fikir denemek lazım.Biraz daha uğraş bence.Emeğine sağlık ...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya calışma ve fikir olarak cok iyi ama fonntu daha iyi belirlemelisin bu fontdan daha okunaklı bi font olursa daha güzel duracaktır yani dahada albenisi olan cekiciliği olan bi font güzel olr emeğine sağlık

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
üstteki ve alttaki asma yapraklarını kullanmak zorunda msıın?? Olmasalar daha iyi olur sanki. Belki köy kahvaltı evi yazısı da beyaz olabilir.sadece bir fikir denemek lazım.biraz daha uğraş bence.emeğine sağlık ...

katılıyorum bence o yapraklarıda kaldır ama çalışma senin genede senbilirsin

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
sağol

Üstteki ve alttaki asma yapraklarını kullanmak zorunda msıın?? olmasalar daha iyi olur sanki. Belki Köy kahvaltı evi yazısı da beyaz olabilir.Sadece bir fikir denemek lazım.Biraz daha uğraş bence.Emeğine sağlık ...

katılıyorum bence o yapraklarıda kaldır ama çalışma senin genede senbilirsin

Teşekkür ederim önerin için
Beyaz denedim çok açık durdu
Alt ve üstteki yapraklar kullanacağım El ilanı, Kartvizit, Menü, Web sayfası gibi alanlarda zemin rengi ile birlikte kullanacağım yani amblem ve logo dediğim sadece orta bölümdekilerle ilgili önerilerinizi bekliyorum ilginiz için Teşekkürler.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
o zaman sorun sadece fontta kalıyor kardeşim bi daha gözden gecır ben taktım bu fonta

cikin

🌱Yeni Üye🌱
yakınlastırınca daha ıyı olmus hatta bazı harflerın uzantıları bırbırıne degebılır bu benım fıkrım ayrıca ıkıncı kullandıgın resımde eskı fontu dedıgım sekılde kullanmayıda denemelısın

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya calışma ve fikir olarak cok iyi ama fonntu daha iyi belirlemelisin bu fontdan daha okunaklı bi font olursa daha güzel duracaktır yani dahada albenisi olan cekiciliği olan bi font güzel olr emeğine sağlık

Kesinlikle katılıyorum. Okunaklı ve dikkat çekicilik logoda çok önemli.Sanırım renklerin yakın tonlarda olması da ismin dikkat çekici hale gelmesini zorlaştırmış.Renklerle de biraz oynarsan belki daha iyi şeyler çıkar.Tabi son karar senin ;)

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
ok kardeşim bekliyorum ve bak sadece ben değil denise de aynı şekilde düşünüyor

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
o zaman sorun sadece fontta kalıyor kardeşim bi daha gözden gecır ben taktım bu fonta

Kesinlikle katılıyorum. Okunaklı ve dikkat çekicilik logoda çok önemli.Sanırım renklerin yakın tonlarda olması da ismin dikkat çekici hale gelmesini zorlaştırmış.Renklerle de biraz oynarsan belki daha iyi şeyler çıkar.Tabi son karar senin ;)

ok kardeşim bekliyorum ve bak sadece ben değil denise de aynı şekilde düşünüyor

Böyle bir font nasıl durur ?
Bu sadece logo oldu ama...

Son düzenleme:

denise

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kesinlikle birincisi daha iyi ikincisine göre.Daha sade tasarımları sevdiğim için sanırım bunu daha çok beğendim.Daha da iyisini yapabileceğine inanıyorum ve şimdilik sözü Rüzgar'a bırakıyorum :) emeğinize sağlık.Umarım yorumlarım işe yaramıştır...

P.S. el ilanı filan demiştin sanırım..tonlamalı çalışmalar(gradient vs kullanımı) baskıda istediğin sonucu elde edememene yol açabilir.Aklında bulunsun.Kolay gelsin.