Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

atom karınca web sitesi

quarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuzlaram.gov.tr
arkadaşlar büyük oranda bitti ayrıntılar kaldı...fikirleriniz ve katkılarınızı almak istiyorum

atomkarincaka0.jpg

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
ben pek fikir verecek bişey göremedim
herşey çok güzel oturmuş gibi yerine

Ebru ANIL

🏆Pro Tasarımcı🏆
horus a katılıyorum güzel görünüyor çalışmanız

quarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuzlaram.gov.tr
arkadaşlar güzel yorumlarnız için teşekkürler...
*************** adresinde geçici olarak yayınladım. daha ziyade öneri ve katkılarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
menu pek olmamış animasyonları birde sağtaraftaki kitap ile mikrofon ikonlarını atom karıncayı da katarak bir çalışma yaparsan daha bütün durabilir şimdilik aklıma gleenler bunlar kolay gelsin emeğine sağlık

quarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuzlaram.gov.tr
menu pek olmamış animasyonları birde sağtaraftaki kitap ile mikrofon ikonlarını atom karıncayı da katarak bir çalışma yaparsan daha bütün durabilir şimdilik aklıma gleenler bunlar kolay gelsin emeğine sağlık

aslında benim kafamdaki sorunu tespit etmişsin. bütünlüğü yok sitenin. ilk site tasarımım olması nedeniyle böyle oldu.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
anlıyorum ilk olması nedeniyle birkaç eksiklik var ozaman siize çeşitli çocuk bakımevlerinin sitelerini incelerseniz genelde benzer oluyor ya da büyük markaların bazılarında çocuklar için minik siteler oluyor onları incelerseniz aklınıza daha değişik şeyler gelebilir... kolay gelsin

uguronur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk kez icin basarili bir calisma.. sol ustteki atom karinca biraz kucu kalmiz.. bence gulumsyeyn atam karinca yuzu dah buyuk kullanilmali.. soldaki meniye gore sagdaki canli yayin ve dokuman arsivi kotu gorunuyor.. hepsinin bir uyum icinde olmasi dah iyi olurdu.... dedim ya ilk kez icin cok basarili..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık çok cici görünuyor

quarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuzlaram.gov.tr
emeğinize sağlık çok cici görünuyor

teşekkürler...

ilk kez icin basarili bir calisma.. sol ustteki atom karinca biraz kucu kalmiz.. bence gulumsyeyn atam karinca yuzu dah buyuk kullanilmali.. soldaki meniye gore sagdaki canli yayin ve dokuman arsivi kotu gorunuyor.. hepsinin bir uyum icinde olmasi dah iyi olurdu.... dedim ya ilk kez icin cok basarili..

fikirlerin için teşekkürler... söylediklerini gözönünde bulundurarak biraz daha çalıştım.

karincanu6.jpg

oguzhangokdeniz

🌱Yeni Üye🌱
İlk olması ile birlikte çok şık duruyor grafikler gayet güzel ve renkli olmuş. Tebrikler

ender_arslan

🌱Yeni Üye🌱
çok sade ve çok güzel olmuş.. gözü yormayan renkler ve çok estetik bi tasarım

quarizma

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuzlaram.gov.tr
çok sade ve çok güzel olmuş.. gözü yormayan renkler ve çok estetik bi tasarım
teşekkürler

arkadaşlar önerileriniz doğrultusunda artık bitti diye düşünüyorum bana çok faydalı oldunuz...görüşleriniz -olumlu,olumsuz- sonuna kadar açığım... katkılarınızı bekliyorum

atomkarincaaaayn4.jpg

siteye giripte bakabilirsiniz Untitled Document

MehmetBaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
9167.jpg

Atom Karınca harflerini postitlerin gerçekten üzerindeymiş gibi yazarsan daha da hoş olur gibi geliyor... bunun dışında renk uyumu ve sadelik güzel... ayrıca Atom Karınca Kreş ve Gündüz Bakımevi yazısını Banner'de iki defa kullanmışsın... hemen altında tekrarlamışsın Atom karıncayı... fazla kullanmışsın gibi geldi bana...

bunun dışında Atom Karınca tescil edilmiş bir karakter diye biliyorum... bu konuda sıkıntı yaşamamanızı dilerim...

ellerine sağlık...

[...]