Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Balkan araç kaplama

Benzer konular

graphicccer

🌱Yeni Üye🌱
çalışman gayet güzel olmuş arkadaşım eline sağlık ancak telefon nolarını daha büyük kullanmalısın çünkü orada asıl amaç logodan sonra telefonları okutmak... mümkünse şehir içi özel direksiyon dersi verilir yazılarınıda büyütmelisin.
kolay gelsin...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
evet sarı renk tüm olayı bitirmiş sarı yerine yeşil kullansan daha güzel olur bence tabi kendi renkleri değilse firmanın

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
teşekkür ederim arkadaşlar

çalışman gayet güzel olmuş arkadaşım eline sağlık ancak telefon nolarını daha büyük kullanmalısın çünkü orada asıl amaç logodan sonra telefonları okutmak... mümkünse şehir içi özel direksiyon dersi verilir yazılarınıda büyütmelisin.
kolay gelsin...
evet büyütücem haklısın

arkadaşım emeğine sağlık güzel fakat renkler uymamış acele etmeseydin daha güzel bir çalışma çıkabilirdi:angel:
renkler sabit araçların renkleri ise farklı farklı ben bu renk araç üzerinde yaptım görüntüsünü müşteriye onaylatmak için

çalışma güzel ama araç rengiyle uyum sıfır bence
bu da benim yorumum
araç rengi farklı farklı olacak diğer renkler de amblemin renklerine uyumlu olacak mecburen

renkler tüm olayı bitirmiş....
renkler sabit
evet sarı renk tüm olayı bitirmiş sarı yerine yeşil kullansan daha güzel olur bence tabi kendi renkleri değilse firmanın
dediğim gibi renkler sabit kardeşim genel görüntü olarak yerleşim nasıl duruyor.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
tasarım olarak iyi diyorum
renk konusunda da açıklamayı yapmışsın zaten

balkanfc0nb2.jpg

plastik şeride gelen folyonun zaman içerisinde kalkabileceği düşüncesiyle şeride gelen yer pek sağlıklı olmayacaktır diye iletişim bilgilerini kurtarman gerektiğini düşünüyorum

dedikleri gibi iletişim bilgileri küçük kalmış plastik şeridin altında 2 kapıyıda kullanacak şekilde büyütebilirsin

iyi çalışmalar....

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
teşekkür ederim

tasarım olarak iyi diyorum
renk konusunda da açıklamayı yapmışsın zaten

balkanfc0nb2.jpg

plastik şeride gelen folyonun zaman içerisinde kalkabileceği düşüncesiyle şeride gelen yer pek sağlıklı olmayacaktır diye iletişim bilgilerini kurtarman gerektiğini düşünüyorum

dedikleri gibi iletişim bilgileri küçük kalmış plastik şeridin altında 2 kapıyıda kullanacak şekilde büyütebilirsin

iyi çalışmalar....

Arkadaşım ilgin için teşekkür ederim,
o kısımda şerit yok esas araçlarda,
bu fotoğraf ları internetten buldum üzerine çalıştım.

Telefon ve özel ders verilir yazılarını daha büyüteceğim.
siteye tekrar atacağım ları bekliyorum getirseler resimlerini çekip esas araçların üzerinde göstereceğim.