Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Başak Kardeşler Cepli Dosya, Antetli Kağıt, Zarf Çalışması

KeskinRaze

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum. Cepli dosya,antetli kağıt ve zarf tasarımı. Siz olsaydınız bu tür bir çalışmadan ne kadar fiyat beklerdiniz ?

QHGi.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ODUgul

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zarfta alıcının adresini yazacak yer yok, revize edersen iyi olur.

sezarx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.forumpay.org
Antetli kağıt bence biraz sade olmalı diye düşünüyorum. Onun dışında tasarımlar güzel olmuş.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
* Güzel canlı çalışmalar. Renk tonlama ve seçimleri güzel.
* Antetli sade olmalıdır. Resmi yazışmalar için ıcırlı bıcırlı seçenekler çok ciddiye alınmaz.
* Çalıştığınız zarf baskısını ben İzmir'den Ankara'ya sadece zarf üzerine çalışan bir matbaada bastırabiliyorum. Haberiniz olsun normal matbaalardan aynı performansı sakın beklemeyin...
* Çalışmanızda en can alıcı ve kötü görünen alan dosya kapağında araçların gölgesinin yetersiz kalıp havada kalmaları ve dekupelerinin kötü yapılmış olması. (cam dekupeleri, içlerinde şoförlerin olması, araçların yamuk olması...)...
*Güzel sunum..

Forum kurallarına göre iletişim bilgilerini kaldırmanız, görsel amaçlı illaki kullanmanız gerekiyorsa da yalancı adres ve numaralar ile doldurmanız gerekmektedir. (Misal web çalışmaları için lorem ipsum gibi..)

KeskinRaze

🏅Acemi Tasarımcı🏅
* Güzel canlı çalışmalar. Renk tonlama ve seçimleri güzel.
* Antetli sade olmalıdır. Resmi yazışmalar için ıcırlı bıcırlı seçenekler çok ciddiye alınmaz.
* Çalıştığınız zarf baskısını ben İzmir'den Ankara'ya sadece zarf üzerine çalışan bir matbaada bastırabiliyorum. Haberiniz olsun normal matbaalardan aynı performansı sakın beklemeyin...
* Çalışmanızda en can alıcı ve kötü görünen alan dosya kapağında araçların gölgesinin yetersiz kalıp havada kalmaları ve dekupelerinin kötü yapılmış olması. (cam dekupeleri, içlerinde şoförlerin olması, araçların yamuk olması...)...
*Güzel sunum..

Forum kurallarına göre iletişim bilgilerini kaldırmanız, görsel amaçlı illaki kullanmanız gerekiyorsa da yalancı adres ve numaralar ile doldurmanız gerekmektedir. (Misal web çalışmaları için lorem ipsum gibi..)

Eleştiriler,bilgilendirmeler için teşekkür ederim :)

sarp111

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışma emeğinize sağlık saygılarımla

bekirkadak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Antetli konusunda arkadaşlara kesinlikle katılmakta birlikte görsel öğelerin çok büyük kullanılması görsel açıdan tabi ki hoş sonuçlar verebilir fakat kullanılabilirliği azaltır. Yani işin aslı antetli yazı yazılacak kısmı daha geniş bırakmak daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Kolay gelsin çalışma ve sunum güzel.

leonardo_ist

🌱Yeni Üye🌱
teknik anlamda dekupesi ve gölge efekleri çok kötü, tekrar baştan yapılması şart bence bu şekilde basılmamalı