Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

baskes alıcam yardımcı olabilirmisiniz?

GKTRK

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.teocw.com
Merhaba arkadaşlar baskes alıyorum

aklımda olan tek marka sizde taktir edersiniz ki Roland.
ama modeller arasında kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

rolantın son 3 modeli arasında kaldım

1) SOLJET PRO III XC-540
2) SOLJET PRO II V SC-545EX
3) VersaCAMM SP-540V

boşuna çok para verip üst modelinide almak istemiyorum
bunlar arasında belirgin farklar nelerdir.
eksileri ve artıları nelerdir.
boyutu 1.5 metre olcuak tabiki
3. model 4 renkmiş, 6 renk olmasının ne gibi avantjları var ya da dezavantajları

en son olarakta laklama olayı nasıl yapılıyor. dışmekan baskının ömrünü ve dayanıklılığını arttırdığı doğrumu?

şimdiden teşekkürler...

Benzer konular

sevinç reklam

🌱Yeni Üye🌱
slm gktrk bence bas kes alacagına byük bi baskı makinesi al sonrada poza tanıma sistemli plotterler var bence onlardan al.bendede baskı makinesi bende o plotterlerden alacağım ben araştırdım 120cmlik plotter 7.5 ytl dediler

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sp ve vp serisi 4 renk. aralarındaki fark sp 2 vp ise 4 kafa. hepsi 1440 dpi. xc ise baskes lerin en hızlısı. 6 renk 6 kafa. saatte standart modda basarsan 28 m2 baskı veriyor. metrekare maliyetleri ise takdir edersin göreceli bir kavram fakat 2-2,5 $ civarı. 6 renk de ise yanlış bilmiyorsam renk geçişlerini daha iyi yakalarsın. ten rengi , ****l rengi gibi . kafalarda kurumadır şudur budur gibi bilindik hiç bir problem yaşamayacagın bir marka. tuşa basıyorsun temizligini yapıyor. makineyi 3-4 gün çalıştırma kaldıgın yerden baskıya defvam ediyor v.s.

mehcak

🌱Yeni Üye🌱
müşteri potansiyeline göre değerlendir.ayrıca SC-540 ve 545 modelleri üretimden kaldırıldı bunların yerine XC var artık

optimum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
VersaCAMM SP-540V Kullanıyorum 134cm den yüksek baskı alamıyorum Lag Olayı çözüm Değil ama 3 yıl garantili dış mekan boyalar çıktı Maliyeti yüksek Tabi Biz Laminasyon Makinası Aldık Kesim Çözüm Makinadan Memnunum Tavsiye Ederim.

kaya4040

🌱Yeni Üye🌱
ben 2 yıldır sp 540 kullanıyorum makina çok iyi kullanımı baskısı çok güzel bulundugun yerde rekabet varsa solvent makinalarla rekabet yapamazsın maliyet biraz yüksek.

baharoglu

🌱Yeni Üye🌱
mrb arkadaşlar
baskes ve damla makinası almak istiyorum.nereden temin edebilirim.2. el bulabilirmiyim.birde fiyatlar hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur.şimdiden teşekkürler

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
baskes almana gerek varmı iyi düşün

Kardeş baskeslik işin varsa yani çok sayıda etiket yapacaksan al derim ama dijital baskı da kullancaksan tabela folyo gibi gerek yok derim çünkü maliyet konusunda rekabet edemezsin bir makina satıcısı olarak sana derimki baskes almadan önce yapacağın işi iyi düşün bana sorarsan sana birtane seıko kafa makına ıle poza tanıma sıstemlı plotter verelim kafan da cebinde rahat olsun profilimden iletişim bilgilerim mevcut msndende ulaşabilirsin sana yardımcı olalım

denea

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Taleplere doğru makine neden önermiyorsunuz ? Maksat satmak mı yoksa ihtiyaca yönelik doğru alımı yaptırmak mı ?

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
mrb arkadaşlar
baskes ve damla makinası almak istiyorum.nereden temin edebilirim.2. el bulabilirmiyim.birde fiyatlar hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur.şimdiden teşekkürler
folpa hala roland ve iç mekan baskı makişna ve malzemelri ssatıyo teknik servislerindende mennun bir bak istersen bende sp540 kullanıyorum

baharoglu

🌱Yeni Üye🌱
Kardeş baskeslik işin varsa yani çok sayıda etiket yapacaksan al derim ama dijital baskı da kullancaksan tabela folyo gibi gerek yok derim çünkü maliyet konusunda rekabet edemezsin bir makina satıcısı olarak sana derimki baskes almadan önce yapacağın işi iyi düşün bana sorarsan sana birtane seıko kafa makına ıle poza tanıma sıstemlı plotter verelim kafan da cebinde rahat olsun profilimden iletişim bilgilerim mevcut msndende ulaşabilirsin sana yardımcı olalım