Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum - İstanbul

By Burak

🌱Yeni Üye🌱
Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim. Stajyer olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Beykent Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Beykent Üniversitesi 4. sınıf grafik tasarımı öğrencisiyim.
Kendimi geliştirebileceğim bir ajans arıyorum. Ücret talebim yok. (Anadolu yakasında yaşıyorum.)

Programlar;
Ilustrator, Photoshop, Indesign, 3ds max(başlangıç), Flash(başlangıç)

E-posta: ismailburaksonmez@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

eurosilver

🌱Yeni Üye🌱
- Kişiye özel baskılar yapan aynı zamanda da Türkiye'de yeni gelişen digital flatbed uv baskı makineleri getiren bir firmayız.
- Corel, P.Shop, İllüstratör gibi temel grafik programlarına hakim olmanız yeterlidir.
- Makinenin kullanım operatörlüğü tarafımızca size öğretilecektir.
- Programsal olarak ta kendinizi geliştirebilecek yeterince bol zamanınız olacaktır. (grafik programları, programların Türkçe eğitim videoları, zengin grafik arşivimiz mevcuttur.)
- Makinelerimiz telefon kapakları, cam, kristal, ahşap, metal gibi su hariç her türlü ürüne başka yapabilen cihazlardır.
- İlgilenirseniz görüşelim (lütfen CV gönderiniz)

Salih ÇAĞMAN
0542 237 11 82
info@acilbaski.com