Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilboard Çalışma

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elikkayalar1.jpg

elikkayalar2.jpg

sincap2.jpg

sincap1.jpg

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Benzer konular

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
vahdetipek arkadaşımız da deiği gibi dekupelerde sorun var ama benim gözüme hoş gelmeyen daha büyük bir sorun var. font seçimi. daha uygun fontlar denemelisin bence fontlar görseli bozmuş bence

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunu bilboardlarda görürsem kendimi atarım şuracıktan

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dekupeleri Göz Önüne Almayınız Deneme amaçlı yapılmıştır o yüzden dekupeye önem verilmemiştir. Sadece Hızlı olsun diye Color Range ile dekupe edilmiştir. Teşekkür Ederim.

workmedya

🌟Usta Tasarımcı🌟
olumsuz degerlendirmeniz için teşekkürler

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Konuları açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.Forum kurallarında bu apaçık yazıyor.
Biraz dikkat lütfen.
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.Tekrarı halinde kuralların çizdiği sınırlar çerçevesinde işlem yapılacaktır.

maca7

🏅Acemi Tasarımcı🏅
olumsuz degerlendirmeniz için teşekkürler

Yapıcı eleştiriler bizim gelişmemiz açısından önemlidir. Profosyonel Grafiker Olmak İçin eleştirilere Açık olmak Gerekir.. Yapıcı Eleştirilere..

Teşekkürler

vahdetipek arkadaşımız da deiği gibi dekupelerde sorun var ama benim gözüme hoş gelmeyen daha büyük bir sorun var. font seçimi. daha uygun fontlar denemelisin bence fontlar görseli bozmuş bence

Font seçiminde sıkıntı yaşıyorum yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederim.

Sizinde Kullandığınız iyi bir font arşive varsa bu konuda bilgilenmek beni mutlu eder.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yapıcı eleştiriler bizim gelişmemiz açısından önemlidir. Profosyonel Grafiker Olmak İçin eleştirilere Açık olmak Gerekir.. Yapıcı Eleştirilere..

Teşekkürler

Font seçiminde sıkıntı yaşıyorum yapıcı eleştiriniz için teşekkür ederim.

Sizinde Kullandığınız iyi bir font arşive varsa bu konuda bilgilenmek beni mutlu eder.

Flood kurallara aykırıdır.
Yazdığınız mesaja ilave yapacaksanız mesajın altındaki Düzelt butonu bunun için vardır.
Tekrar mesaj yazmanıza gerek yok.

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel anlamda güzel gözüküyo ancak büyük 3 boyutlu rakamlarda dekupe hataları var
aşağıdaki yazıların renkleri ve fontları uymamış...daha elit ve sade renkler seçilip daha net fontlar kullanılabilir..

emeğine sağlık...

izge

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı tipi birden değişmez öyle..ha bi de oyuncak araba dağıtıyo hissi vermiş,1.si.