Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
beyler tasarımı araç üzerinde yapılmıştır
bir kaç kusur olabilir baskıya girerken bunlar düzeltilmiştir.

nUV_IVECO_AROMA_5.jpg

tCe_KANGO_AROMA_2.jpg

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım bişey sorcam geçen gün bizde bi araç giydirme yaptık daha doğrusu ben bunun üzerine hiç çalışmadığım için farklı bi ajansın grafikeriyle birlikte çalıştık aracın resimleri çekildi, ölçüleri alındı benim hazırladığım tasarım araca yerleştirildi, yalnız burda merak ettiğim araç üzerine yerleştiriliyor çalışma peki bunu digital e gönderirken boyutlarını nasıl ayarlıyorsunuz

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Ziyankar güzel tasarım meyveler geçen günkü baklavalar gibi olsaydı daha bir can alıcı olucakmış :) .

eminemsi
Aracın ölçülerinden 5-6 cm büyük hesaplanarak kenar paylarınıda hesaplıyarak baskıya gönderirsin nilgün . Çünkü sebebide hava şartları cast ın veya folyo nun kalitesidir. Cast veyahutta folyo sıcakta araba kaplanırken gevşeme yapar ve açılır ama bu açılmaya güvenmeden sen 5-6 cm. büyük hesaplayarak ederek tasarımını oturtur. Araç kaplamasıda tasarımıda bambaşka bir iştir. Ayrıca çıkarılacak olan malzemeyide tek parça baskıya gönderemezsin çünkü büyük araçlarda büyük çıkan parçalar araç kaplanırken kaplayana veya kaplayanlara zorluk çıkartır.:)

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel çalışmalar ziyankar ellerine sağlık...

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım bişey sorcam geçen gün bizde bi araç giydirme yaptık daha doğrusu ben bunun üzerine hiç çalışmadığım için farklı bi ajansın grafikeriyle birlikte çalıştık aracın resimleri çekildi, ölçüleri alındı benim hazırladığım tasarım araca yerleştirildi, yalnız burda merak ettiğim araç üzerine yerleştiriliyor çalışma peki bunu digital e gönderirken boyutlarını nasıl ayarlıyorsunuz

sevgili arkadaşım ben Cart ARt diye bir program var bunda 2005 model ve önceki araba modellerin araçları vektör olarak var bundan araçları mevcut ben aracı gerçek ölçülerine getirip üzerinde tasarlıyorum ama baskıya verirken sadece zemini dikkat et sadece zemini büyük tutarak baskıya veriyorum yakında bu programıda paylaşıma sunacam bilemiyorum volkan izin vermez zira her yerde bulancak bir program değil lisanlı gibi bişe
neyse kafan takılan bşe oldumu sorman yeterli