Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu hatayi neden verir?

imacimac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pdf dosyasindan hareketle farkli kaydederek bir dosya olusturdum..

islem yaptikca kaydetmek istedigimde surekli ekteki hatayi verdi ve hep farkli kaydet menusunden uzerine kaydederek isi bitirdim..

ancak bunu neden yapar? bilen var mi?

Picture_2.png

Son düzenleme:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
ben şimdi anlamadım siz Illustrator dan PDF'e mı kayıt ediyorsunuz?

sorun ne daha da açıklarmısınız

Not: birde link değiştirelmiş yazmışsınız...ben her hangi link ya da resim göremiyorum

imacimac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
RapidShare: Easy Filehosting

dostum illustrator de bir pdf actim..icerisinde etiket vardi ispanya dan gelen...

bunu baskiya hazirlamaak icin montaj yaparken dosyayi farkli kaydettim..
daha sonra da montaja devam ettikce arada bir kaydetmek icin ctrl+s yaptigimda ekteki bu uyariyi verdi...umarim aciklayabilmisimdir...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
yok mu bir bilen?

PDF i illustratörde açarak onun formatını henüz değiştirmiş olmuyorsun, önce farklı kaydet, illustratör formatında, daha sonra işlem yap... Veya illustratör 8 formatına export edip freehand de çalışmayı dene

pardon yeni gördüm, farklı kaydetmişsin zaten, ai8 kaydedip freehand de çalışmayı dene, hata sanırım çalışma içerisindeki bir hatadan kaynaklanıyor, illustratörün yapısına uymayan objeler içeriyor döküman

hataya göre hala PDF formatına kaydetmeye zorladığından bahsediyor, emin misin ai ye çevirdiğinden, dosya uzantısı ne şu anda?

imacimac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dosyanin uzantisi farkli kaydettigimden itibaren ai..bende anlam veremedim boyle bir hata vermesine..

aslinda ögrenmek istedigim tam olarak bu hatayi ne oldugunda verir?