Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cafe Diva Menü Çalışması

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
rL1Yq.jpg

Eleştiri ve görüşleri bekliyorum :angel:

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Tasarım oldukça hoş.
tahminime göre otantik bir mekân olduğu için koyu renkler ile çalışılmış.
kumpirlerin zemini neden koyu?
"siz yasamın değerini biliyorsunuz; biz sizin" burada bir anlam kayması var gibi (artı ş harfi s olarak görünüyor)

" siz yaşamın; biz sizin değerinizi biliyoruz " ya da " siz yaşamın biz ise sizin değerinizi biliyoruz " olabilir. denemek lazım.

genel olarak a kalite bir menü çalışması bence. eline sağlık

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle teşekkürler arixira eleştiri için. Evet tahmin ettiğin gibi otantik bir mekan. ş harfi gözümden kaçmış çok iyi oldu eleştirinin yararlarını alıyorum :) "siz yaşamın değerini biliyorsunuz; biz sizin" benim bulduğum bir slogan değil bana göre de anlam kayması var gerçekten söyledim de bu olayı yalnız müşteri her zaman haklı politikası ile karşılaştım :) Kumpirler de ise farklı olsun dedi müşterim bende zıt renkler kullandım fakat biraz kötü olmuş sanırım... :)
Teşekkürler yorumun için

Graphid

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışma.. Dolu dolu bir menü olmuş.. Müşterinin kumpir zemini farklı bir renk istemesi tuhaf olmuş ama müşteri daima haklıdır.. Ellerine sağlık.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Müşteri kendine özel kumpir hazırlıyormuş diva kumpir olarak :) menüden ayırmamı istedi göze ilk o çarpsın dendi fakat istenileni veremedim sanırım :)

Teşekkürler yorum için Graphid