Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cafe Menü Çalışması

nuray1971

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar bir cafe için hazırlanmış menü çalışması.

77358835vm4.jpg

78600502uw4.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk bakışta gözüme çarpan görsellerin biraz karanlık görünmesi oldu.Üstelik düz siyah bir zeminle birlikte kullanılmış.
Bazı fotoğrafların çok küçük boyutlarda olması çalışmada "kalabalık" bir etki bırakabilir.
İyi çalışamalar.

Son düzenleme:

nuray1971

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk bakışta gözüme çarpan görsellerin biraz karanlık görünmesi oldu.Üstelik düz siyah bir zeminle birlikte kullanılmış.
Bazı fotoğrafların çok küçük boyutlarda olması çalışmada "kalabalık" bir etki bırakabilir.
İyi çalışamalar.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Siyah zeminde fotoğraf kullanmayı seviyorum. Bence ürünü direk ortaya çıkartıyor. Baskıda fotoğrafların renklerini dahada açmıştım.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
siyah zemin üzerinde ürün kullanmayı seviyorsunuz ozaman decupelerinize cok daha özen göstermeli ve görsel bitimlerine geçiş vermelisiniz.. Bazı yerlerde çok göze batan decupe hataları var.. birde logo hoşuma gitmedi cafenin adını okuyamadım bile..Paylaştıgın için saoL.

cuneytgurler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.behance.net
Tasarımda önemli olan kilit unsurlar vardır renk kullanımı tipografi simetri obje büyüklüklükleri alan kullanımları bunlar önemli unsurlardır çalışmayı gösterende bunlardır.
Ben tipografi üzerine gitmenizi öneriyorum serbest çalışmalar yapmalısınız gereksiz efect kullanımlarından kaçınmalısınız çalışmanızı kaliteden uzaklaştırır(gradientler, shadowlar falan) yapmış olduğunuz denemeler verdiğiniz emeğin sonucu olarak çalışmanıza yansıyacaktır ne kadar çok deneme o kadar gelişme kaydettirir.
Saygılar kolay gelsin.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
çookk sıradan duruyorr bencee klişeleşmişş bir tasarım olmuşş arkadaşım..

nuray1971

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar hepinize teşekkürler.