Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cafe ve matbaa takvimi :)

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu da kendi işyerim ve cafem için tasarladığım takvim çalışmam.Karikatür bana ait.Olumlu olumsuz yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

takvim3hg0.jpg

Benzer konular

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
şu örümcek çok şirin olmuş, gerçi bu konuda bir söz söyleyecek kişi değilim ;ama ben çok beğendim.şirin mi şirin olmuş.o amca galiba sen çizerken baya uzun süre tutmuş 2008 tabelasını.baksana örümcek ağları sarmış heryeri.
yine de bu konunun üstatları ne der bilemem. ben sadece kendimi tutamadım atladım hemen.eline sağlık.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet bana ait

teşekkürler breezeswind.Benim amacım da zaten görenlerin şirin olarak karşılaması bu çalışmayı.Amacıma ulaştım bir nebze de olsa :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çok sevimli ve gü<el biçalışma olmuş özellikle karikatür çok güzel yaratıcı b i çalışma paylaştığınız için sağolun

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim htc82

skocan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bir çalışma eline sağlık.

çizimi ve özellikle takvimin farklı olması hoşuma gitti. genelde günleri alt alta koymazlar. Bu konuda farklı bir çizgisi olması güzel olmuş.
Tek bir şeyi eleştiricem. Logonun fontu çok güzel olmasına rağmen elips içinde olması hoş gözükmüyor. Logonun sevimliliğini yok etmiş ve altındaki cafe & nargile yazısının fontuda uyumsuz gözüküyor.

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler skocan beğendiğine sevindim.Ancak logo konusunda yapacak birşeyim yok.Çünk yaklaşık bir yıl önce açtım bu cafeyi ve bütün görselliklerde bu logo kullanıldı (tabela,menü,adisyon,kartvizt vs...) ama tavsiyen için teşekkür ederim...

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline saglik ... Karikatürün bütün hatalirini yok ederek çalışmadaki güzellik kattığı kadar onarıcı bir rol oynuyor. Çizimlerinin devamını dilerim.

duketarik

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ama cafe ve nargile yazılarını biraz daha ön plana çıkarsan

maxakaya

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışma
ama bence takvim kısmı gözü yoruyo kalabalık duruyo daha sade olabilirdi
bi de reklam bölümünde çok renk kullanılmasa da mesela 2 renk ve onların tonlarıyla çalışılsa nasıl olurdu acaba... turuncu+yeşil ve tonları...
başarılar

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için çok teşekkürler.Dikkate alıcam...