Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cdr. Uzantılı Çerçeve

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar aşşağıdaki görmüş olduğunuz çerçevenin aynısından elinde olan varmı bu biraz çölde iğne aramak gibi bişey biliyorum ama naapalım iş mecbura dayanınca her kaynağa başvurmak gereklioluyo eyer elinde bu çerçevenin cdr. uzantılı veya resimde olabilir daha düzgünü varsa sizden talep etmekteyim.

erevesw6.jpg

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani tembelliğin bu kadarınada pes...
otursan yarım bilemdin en fazla 1 saatte yapılacak bir çizim için yaptığın işe bak...
arkadaşlarımız sana özel olarak yardımcı olmak zorunda değil, yazdıklarının senin anlatmak istediğin (doğru olarak tanımladığın) biçimde de anlamak zorunda değil.
burada birbirimize elimizden gelen yardımım yapmaya çalışıyoruz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
yani tembelliğin bu kadarınada pes...
otursan yarım bilemdin en fazla 1 saatte yapılacak bir çizim için yaptığın işe bak...
arkadaşlarımız sana özel olarak yardımcı olmak zorunda değil, yazdıklarının senin anlatmak istediğin (doğru olarak tanımladığın) biçimde de anlamak zorunda değil.
burada birbirimize elimizden gelen yardımım yapmaya çalışıyoruz..

Burada birbirimize elimiden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz diyorsun da bana göre ortada biraz kibir var. 30 Dk. veya 1 saatlik iş demişsin. Ya gönderilen işin detaylarını incelemiyorsun yada kendine çok güveniyorsun ama bu çare değil. 412 nickli arkadaşım bir yol göstermye çalışmış doğru veya yanlış. Sende bir nevi otur çiz demişsin. Çizilecek İş var çizilmeyecek iş var. Çizilmeye değer iş var değmeyen iş var. 15 yıldır coreldraw ile uğraşıyorum ben dahi kendime güvenmiyorum 1 saatte onu çizmek için. Sizin tecrübenizi merak ettim doğrusu o çerçeveyi çizinde arkadaşlarımızla paylaşın bence hem kendinizi ispatlarsınız hemde arkadaşlara orjinal bir çerçeve hediye etmiş olursunuz. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler. Bizde birşeyler öğrenelim bari. Eğer bu konuda uzmansan herkesi kendin gibide görme. Bu işe bilen bilmeyen herkes kendine bir grafiker süsü vermiş gidiyor. Corelde iki daire photoshopta iki efekt vermekle grafiker olunmuyor. Böyle Msjlarda bu siteye yakışmıyor. Ne oldu yani msj yazan arkadaş oturup çizdimi sana göre veya çizebildimi. Sende yardımcı oldun galiba arkadaşa. Bu msjın dikkatimi çekti doğrusu ve diğer yazdığın msjlarınıda okudum hep arkadaşlarımıza muhalefet olmuşsun. Site yöneticilerinin böyle msjlara dikkat etmesini rica ediyorum.

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
bencede seviyeyi bozamayalım arkadaşlar burayı bilginin paylaşımı yeri haline getirelim kötü niyetli arkadaşlarıda barındırmayalım derim elbirliğiyle herkese saygılarlla kolay gelsin...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merak etmeyin, bizler takip etmekteyiz. Bazı durumlarda hemen tedbirimizi alıyoruz, bazende şimdiki gibi izliyoruz. Yönetim ekibi olarak tüm konular mesajlar takip edilmekte. Gerekli önlemler alınmakta.

Bir kaç mesaj yada konuyu bilinçli olarak bırakıyoruz. Uzlaşma sağlanıyor mu diye, bir de diğer üyelerin tepkilerini ölçüyoruz.

Burası belirttiğiniz gibi bilgi ve paylaşımın merkezi. Bunu bozmaya kalkışanlar ayıklanacaktır.

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence de birbirimize karşı saygı da kusur etmemek gerekir. fakat şu anda olan durumunda öyle fazla büyütülecek bir durum olduğunuda düşünmüyorum. herkese iyi çalışmalar.

yellowrose

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar şu çizim işini bende çok merak ediyorum... mesela o çerçevenin küçük bir bölümünün çizim videosunu çekip yayınlarsanız minnettar olurum....

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım allah yardımcın olsun sana kolaylık versin. Ne diyebilirim başka :)

sexen6

🌱Yeni Üye🌱
eğer resim net ise benim de yeni öğrendiğim bir yöntem var. bitmaps menüsünde trace bitmaps olan menüde işine yarayacak birşeyler olduğunu düşünüyorum. umarım işine yarar. renklerde oynamalar yapman gerekebilir ama. umarım yanılmıyorumdur. üstatlara saygılar...

infoask

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamburlu scanner ile tarayıp aynen kullanmak en mantıklısı
masaüstü scannerlerde taranır ama sonuç iyi olmaz
tamburluda tarayıp aynen kullanmalı (niye tekrar çizelim ki işimiz mi yok)

cem bulut

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar seviye bozulmasın lütfen... bu site cidden bulunmaz borsa kumaşı gibi.. kıymetini bilin lütfen.. ve kim ne istiyorsa 5 dakika içinde elinde oluyor...
birbirimizi kırmayalım lütfen. hepimiz aynı işi yapıyoruz...
kolay gelsin