Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CDR uzantısı ile ilgili

feelil

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin benim bi sorum olacaktı cdr uzantılı bi dosya var bunu açmak için corel kurdum bilgisyara ama dosyaya çift tıklıyom corel açılıyor ama boş bi sayfa olarak .

sonra programın içinden import etmeye çalışıyorum hata veriyor aynı şekilde open deyip açmaya çalışıyorum yine ayın hatayı veriyor

mct0033

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.beysanat.com
arkadaşım elindeki dosya corel 12 x3 x4 kle kaydedilmiş olabilir. sen bunu corel 11 le açmaya çalışırsan açamazsın.

racoon_tr

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeni sürümde yapılmış bir çizimi eski sürümle açamayabilirsin en yeni versiyonunu kurmalısın

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yada çalışmayı kullandığın sürüm olarak kaydettirip o şekilde açabilirsin.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
bu konunun yeri logo bölümü değil... corel ile ilgili soru ve sorunların olduğu bölüme yazmanız daha uygun olur...

almy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söyledikleri gibi yüksek sürümlü bir corel programında hazırlanmışsa sen bir alt sürümü kullanıyorsan açamazsın. ama corel programı kayıt yaparken hatalar oluşabiliyo. hatalı bir şekilde kayıtedilmişte olabilir.

onur_basaran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Coreli aç daha sonra o dosyayı open dan çağırmayı dene. 1 den 8 e kadar bir ayar gelmesi lazım. o ayarı 8 e getirirsen belki açılır. Tabi bu dediğimde olmayabilir. Bazen ben öyle çaıyordum dosyaları. Ama dediğim gibi olmayabilirde bir dene istersen