Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çelik Halat Firmasına Logo Çalışması Yaptırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinnerxx

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar konunun yeri burasımı tam bilmiyorum ama yeni açılan bir çelik halat firması için logo lazım. Bu konuda bana yapabilecek arkadaşlar fiyat verirlerse sevinirim.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

senyoryta

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.Bana özel mesaj atarsanız bilgi vereceğim.İyi çalışmalar.

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Selamlar.Öncelikle işin tamolarak içerigi bilinmelidir.Firmanızın durumu da göz önüne alınır ve bu şekilde istediginiz çeşitli grafiklere göre fiyat belirtilir.Yeni açılmış olmanız sizin logodan başka ihtiyaçlarınızında oldugunu gösterir.Sadece logo yeterli degildir.Kurumsal kimlik dedigimiz degişik materyallerede ihtiyacınız var.Örnegin kart vizit , irsaliyeler , fatura ve buna benzer gerekli şirket içi veya şirket dışına göndereceginiz ve maliye açısından saklayacagınız evreklar üzerindede çalışma yapılabilir.Tabi siz herhangi bir matbagacıya gidip logom bu bana şunlar lazım diyip özel bir çalışma istemiyorsanız.

Fakat biz herzaman bütün tasarımların grafikerlerce tasarlanmasını tavsiye ederiz bu sayede tasarım döneminde hem daha etkin hemde yetkin olma olanagına sahip olmuş oluyorsunuz.

Saygılarımla.Özelden mesaj yazarsanız konuyu daha detaylı görüşebliriz.

sinnerxx

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. 2 gunde yaklaşık 50 Grafiker arkadaş bana PM yoluyla ulaşarak tekliflerini yapmışlardır. Bu arkadaşlara özellikle teşekkür ediyorum. Yoğunluk nedeniyle hiç bir arkadaşımızın PM'ine cevap verilememiştir. Bu nedenle kusura bakmayın.

Vermiş olduğunuz teklifler dikkate alınarak ve firma sahibi ile değerlendirildikten sonra geri dönüş yapılacaktır. İlginiz için teşekkürler.

sepultura6

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Genelde türkiye dışı müşterilerimin logo çalışmlarını yapıyorum ilgilenirseniz özelden mesaj atın

jackassjo

🌱Yeni Üye🌱
ben halledebilirim sanırım bütcenizi we malzemelerin resmini gönderirseniz sanırım sizin için iyi bir logo hazırlayabilirim daha önce bi kac kez yaptıydım istediiniz seyleri yazın bende ona göre bi tasarım yapayım kaan özdoğan mail: ************

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...