Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cenk Saatçilik logo

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Saatçi için yaptığım logo yorumlarsanız sevinirim
graphic1ib7.jpg

Benzer konular

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saat şu anda kaçı gösteriyor :) ama yarım hilalin alt kısmını biraz daha uzatsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

élinize sağlık

pistole

🌱Yeni Üye🌱
Güzel, ellerinize sağlık. Acaba Cenk değil de saatçilik yazısı italik olsa nasıl görünür denediniz mi? Ama bu hali de hoş duruyor.

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel, ellerinize sağlık. Acaba Cenk değil de saatçilik yazısı italik olsa nasıl görünür denediniz mi? Ama bu hali de hoş duruyor.

Daha önce dediğiniz şekli de denemiştim.Ancak iyi durmadı.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bana cenk ayrı birşey saatçilikte ap ayrı birşeymiş gibi geldi. Aralarının açık olduğundan yada iki farklı fontun birbirlerinden çok uzakta olmasındandır belkide.

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
-Akrep ve yelkovan aynı boyda olmamalı...

-Saatçilik yazısı bukadar büyük olmasa daha güzel olurdu.Hatta Cenk yazısının altına daha farklı bir fontla ufak bir şekilde yazılabilirdi...Ki logoya bakan kişi saatle ilgili olduunu anlayacaktır zaten, ekstra büyük bir şekilde saatçilik yazmak algıda rahatsız edici bir durum oluşturabilir.

-Renkler uygun gibi.

-Saatin kaçı gösterdiği çokta önemli değil kanımca , ancak; Sağda saatin 3 rakamı varsa yukarda 12 rakamı vardır, ancak 3 ten geriye doğru gittiğimizde 1 nolu rakamın , saati n 12 olan rakamının yerini bile geçtiğini görüyoruz...Cetvelle çalışılırsa bu sorun ortadan kalkabilir.Hernekadar sembolik bir saat olsa bile , akrep ve yelkovanın aynı boyda olması, rakamların konumları gibi belirleyici temel unsurlar sorun gibi geliyor...

Şahsi fikirlerim bu yönde...İyi çalışmalar dilerim.

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşünce güzel fakat detayları kaçırmışsınız. Akrep ile yelkovan boyutları düzenlenmeli ve "Cenk" kesinlikle italik olmamalı. "Saatçilik"te fontu değiştirmeyin derim, italik kötü duruyorsa onu da uygulamayın, renk değişimi yeterli. Düzenlemeler çerçevesinde çalışmanızı tekrar elden geçirdiğinizde daha başarılı bir iş çıkmış olacağını düşünüyorum. İyi çalışmalar.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzerinde bıraz daha calısırsanız başarılı bir çalışma olacağa benziyor emeğine sağlık

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
görüntü hoş ancak arkadaşların dediklerine bir ilevede ben yapmak istedim sanırım akrep veyelkovanda problem ve bence her ikiside aynı renkte olmalı üstteki akrep alttaki yelkovan ve yelkovan aşağı doğru uzun olursa hem fontu bozmazsın hemde ayırt etmiş olursun ikisini ve saat konusunda arkadaşa katılıyorum rakamlar daha doğru olmalı iyi çalışmalar emeğine sağlık

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bütün yorumlarınız için teşekkürler.Eleştirileriniz doğrultusunda gerekli düzeltmeleri yapacağım.

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok iyi düşünülmüş fakat uygulama üzerinde biraz daha çalışılması halinde ortaya çok daha iyi bir iş çıkarılabilir.

Pierro

🌱Yeni Üye🌱
Logoda belirsizlik var tren misali uzuyor ve göze hoş gelmediği düşüncesindeyim. şekil ile saatçilik yazısının renklerinin değişmesi gerekli veya cenk ile şekilin üstte saatçilik altta kalması gerekli benim fikrim ... şekilin orjinal olduğunu varsayarak çok beğendiğimi iletebilirim .

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Logoda belirsizlik var tren misali uzuyor ve göze hoş gelmediği düşüncesindeyim. şekil ile saatçilik yazısının renklerinin değişmesi gerekli veya cenk ile şekilin üstte saatçilik altta kalması gerekli benim fikrim ... şekilin orjinal olduğunu varsayarak çok beğendiğimi iletebilirim .

Tüm Arkadaşların eleştiri ve yorumları doğrultusunda teklif edilen düzeltmeleri yapıp yeni halini tekrar yükleyeceğim

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Görünüş olarak güzel olmuş,ellerinize sağlık.

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık bence güzel ama, bencede cenk yazısındaki renk yeşil olmalı, diğer arkadaşların da dediği gibi saat göstergeleri düzeltilirse iyi bide farklı renkler de düşünseniz...