Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çiçekçilik ve peyzaj firması için logo

canersanli

🌱Yeni Üye🌱
LlAE.jpg
Sadece logoyu dikkate alınız. Yazı stili değiştirilecektir.

Benzer konular

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence logonun genişliği çok fazla olmuş biraz daha daralmalı, ayrıca çiçekçilik logosunda yapraktan çok çiçeğin ön planda olması gerekmezmi, bu bir zirai firma değil sonuçta çiçek satışı yapan bir yer değilmi? A harfinin orta çizgisi olacak şekilde ay figürü güzel fikir ancak ay figüründen de Y harfi çıkaracam diye logonun genişiliği bir hayli fazla olmuş...

canersanli

🌱Yeni Üye🌱
Bence logonun genişliği çok fazla olmuş biraz daha daralmalı, ayrıca çiçekçilik logosunda yapraktan çok çiçeğin ön planda olması gerekmezmi, bu bir zirai firma değil sonuçta çiçek satışı yapan bir yer değilmi? A harfinin orta çizgisi olacak şekilde ay figürü güzel fikir ancak ay figüründen de Y harfi çıkaracam diye logonun genişiliği bir hayli fazla olmuş...

Ben de aynı şeyi düşünüyorum aslında ancak müşterinin istediği bu. Bakalım daha derli toplu bir hale getirmeye çalışacağım yine de. Yorum için teşekkürler...

canersanli

🌱Yeni Üye🌱
Logodaki genişliği atmak adına konsept olarak fazla değiştirmeye çalışmadan şöyle bir revize yaptım. Ne düşünüyorsunuz? İlk görsel önceki hali, ikincisi revizeli hali. Ay ve yaptak konseptini iç içe oluşturmaya çalıştım.

ErsemErcil

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence de biraz farkli dusunmende fayda var.. Biraz daha uzerinde dusun akla hemen gelmeyecek seyler bulmaya calis.

Ve tipografik olarak pek begenmedim, harf araliklari cok, pek orantili bir logo degil.. Cicekci icin biraz sert ve soguk gorunuyor bence. El yazimi fontlar da deneyebilirsin..

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logodaki genişliği atmak adına konsept olarak fazla değiştirmeye çalışmadan şöyle bir revize yaptım. Ne düşünüyorsunuz? İlk görsel önceki hali, ikincisi revizeli hali. Ay ve yaptak konseptini iç içe oluşturmaya çalıştım.
[/QUO

Evet ilkine göre daha derli toplu görünüyor müşteri bu şekil istediyse zaten figür konusunda yorum yapmanın faydası olmayacaktır. Font banada soğuk geldi daha yumuşak bir font denesen...

smartdark

🏅Acemi Tasarımcı🏅
son çalışma güzel.

soldaki logoda A harfi turkuaz olsa nasıl olur acaba.
sağdaki logoda yaprak yeşil logo turkuaz olsa nasıl olur acaba.