Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Cinesu Design/Sketchbook/by uğur derinoğullu

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
Herkese selam!
Öncelikle arkadaşlar. Hoşbulduk. Buradaki çalışmalar dikkatimi çekti ve bende çalışmalarımı sizlerin huzuruna çıkartıyorum.

23211604ly2bw4.jpg

29092756oj8ky6.jpg

97612635zy2hx1.jpg

98892721um4ji8.jpg

24258957ep6nq5.jpg

25707537mt5vo0.jpg

99593006so7zk9.jpg

sketch2copyth8gl1.jpg

sketch1copysx7gu7.jpg

sketch4copytn5yu5.jpg

Benzer konular Forum Tarih
cinesu Dijital Sanat 72 14K

Benzer konular

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
ellerine sağlık ugur bu alt tarafdakinler zuzunun çalışmaları değilmi :) adam süper yaa hayran oldum vallahii..bizimle paylaştıgın için ellerine sağlık...

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
valalhi çok güzel çizmisin ugur ellerine sağlık.inş mimar sinana girersin...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel çizimler. Hoşuma gitti kara kalem de daha iyi olan arkadaşlar daha iyi yada daha kötü bir yorum yapacaktır mutlaka onların yorumlarına bakalım.. Ben karakalemde çok iyi sayılmam...

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok başarılısınız ... Gölgelerin çok güzel... Teşekkürler...

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların çok ii el ve ayakda biraz problem var ama senin bu problemi aşman çok uzun sürmiycek gibi gözüküyo bence bu forumda kendini bu konuda geliştirmeye çalışan arkadaşlara ii örnek olabilecek çalışmalar başarılarnın devamını dilerim

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık çizgilerin çok güzel özellikler alttaki desenlerde ;) ama çizginin üstünden gidip yok etmemeye özen göstersen süper olacak yukarıdaki desenlerinde birazcık sert atmışsın.. kemik yapısınada dikkat edersen harika işler çıkarırsın:) bence desenlerin güzel.. umarım herşey istediğin gibi olur başarılar;)

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bnde kendımı karakalem çizio sanıyorum gercekten 10 numara bence eline saglık.:D

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet güzel desenler ama en büyüksorunun eller sanırım gövdedeki hacmi özeni ellerde de gösterebilirsin eğer gsf ye gireceksen eller portre ve duruş çok önemli bide çizgilerin çok sert yumuşamaları lazım biraz bence benim fikrim tabiki bu ama desenler iyi tebrik ederim inşallah bu sene kazanırsın istediğin bölmü ;)

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1. resimde anatomi hatası var adamın eli oldukca büyük olmuş
2. resimde ise adamın ayagı fazla büyük olmuş sanki ayagı şişmiş gibi
calışmalarına genel olarak baktım
resim eğitimi aldıgın belli yalnız gördüğüm kadarıyla resimlerinde cok sert kalem darbeleri var
resmi önce arastırma cigileri ile yumasak cizgilerle 2b ile arastıra arastıra bulduktan sonra
ve yine cok sert cizgilerle deilde daha cizgileri artırark taramaya gec. attıgın cok sert cizgiler artistik darbe dediğimz
cizgilerdir. onu cok az ve ihtiyac olan yerde atmamız gerektir. cok asırı cizgi var.
resimde amac gördüğümüz aynısını yapmak ise resme geriden gelme yöntemiyle baslamak lazım yani arastırma cizgileri ile
resmi bulduktan sonra taramaya geciste ise 2 tür tarama vardır cizgisel ve bölgesel (gölgesel) taramanıda bu 2 tarzdan birisinde yaparsan cok güzel olur
ve dediğim gibi artistik darbeler ise az ve öz olmalıdır..sevgiyle kal

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
desenlerin çok güzel kardeşim gölgeler oturmuş güzelll....başarılar

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmaların çok ii el ve ayakda biraz problem var ama senin bu problemi aşman çok uzun sürmiycek gibi gözüküyo bence bu forumda kendini bu konuda geliştirmeye çalışan arkadaşlara ii örnek olabilecek çalışmalar başarılarnın devamını dilerim

aynı şeyleri yazacaktım, çalışarak küçük problemleri aşacaksın, yolun açık olsun.

ÖZDEMİR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ugurcum Ellerİne Saglik Çok GÜzel OlmuŞ İŞŞallah Bİzde BİŞeyler Kapariz Senden

bloodyman

🌱Yeni Üye🌱
calısmalar oldukca basarılı. Ozgun bi tarzın olduğu kesin ancak keske kitaplardan bakmasaydın. Yani bazıları icin soyluyorum. Mesela biri new yorklu bi sanatcının anaomi kitabından. Bu seni tembelleştirir. Nese ii çalısmalar

cinesu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
cinesu.deviantart.com
İlk olarak yorumlar için teşekkürler. Uzun süredir bu bölümü takip etmiyordum. Yorumlarınıza katılıyorum.
davyjonesbycinesufl5.jpg

myselfportraitbycinesurs3.jpg