Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

CNC Ucancam V8 Programını Windows 7'de kullanan var mı?

grafixtra

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba,
CNC kesim makinesi için Windows XP'de Ucancam V8 adlı programı kullanıyorduk. Ancak işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirince kurulum mümkün olmuyor. Konuyla ilgili yardım ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

Benzer konular

ramazan12345

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikindir.com
Arkadaşlar merhaba,
CNC kesim makinesi için Windows XP'de Ucancam V8 adlı programı kullanıyorduk. Ancak işletim sistemini Windows 7 olarak değiştirince kurulum mümkün olmuyor. Konuyla ilgili yardım ve tavsiyeleriniz bekliyorum.

cd den direk çalıştırmayın. (yani sistem gereksinimleri belirleme programı ve autorun.exe çalışmasın)
cd içeriğinin tamamını masa üstünde bir klasöre kopyalayın ve içindeki setup.exe sağ tık ve uyumluluk panelindeki bu programın çalışacağı mod: xp sp2
ve en altta bu programı yönetici olarak çalıştır kutusunu işaretleyip uygulayın ve tekrar deneyin. ben denemedim fakat bir zmanlar bende ucancam kullandım biraz dandik bir yazılım açıkçası....:smile:

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
cd den direk çalıştırmayın. (yani sistem gereksinimleri belirleme programı ve autorun.exe çalışmasın)
cd içeriğinin tamamını masa üstünde bir klasöre kopyalayın ve içindeki setup.exe sağ tık ve uyumluluk panelindeki bu programın çalışacağı mod: xp sp2
ve en altta bu programı yönetici olarak çalıştır kutusunu işaretleyip uygulayın ve tekrar deneyin. ben denemedim fakat bir zmanlar bende ucancam kullandım biraz dandik bir yazılım açıkçası....:smile:

Fiyat, Performans dengesi olarak güzel bir program..

Dandik olmayan olarak düşündüğünüz programların isimlerini verirseniz, inceleme şansımız olabilir.

( Lisans Fiyatları Programlardaki iyi, idare eder , işe yaramaz anlayışına doğrudan etki ediyor...)

Bu sebeplerde göz önünde bulundurularak Ucancam V8 programının eksikliklerini ve kıyasladığınız program hakkında bizlere daha ayrıntılı bilgi vericeğinizi umuyorum...

ramazan12345

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.grafikindir.com

Dandik olmayan olarak düşündüğünüz programların isimlerini verirseniz, inceleme şansımız olabilir.

( Lisans Fiyatları Programlardaki iyi, idare eder , işe yaramaz anlayışına doğrudan etki ediyor...)

Bu sebeplerde göz önünde bulundurularak Ucancam V8 programının eksikliklerini ve kıyasladığınız program hakkında bizlere daha ayrıntılı bilgi vericeğinizi umuyorum...

haklısınız ama ben programı tamamen kötülemek anlamında söylememiştim. evet programdaki eksikler mevcut. ama "dandik" kelimesini "-bu yazlımı satın almayın kardeşim bu ne yaa? kesinlikle uzak durun!" amacında söylemedim.
ama şöyle diyebilirim bir corel flexi yada adobe ürünlerine kıyasla çok düşük seviyelerde...
sadece bunu arz etmek istemiştim...
kıyaslama programına gelince ucancam dan bildiğim başka freeze programı bilmiyorum... bu işi 1 yıl önce sadcece 4 ay gibi küçük bir zaman diliminde gerçekleştirdim. bu konuda pek bir bilgim yok açıkçası....
bu kadar üstüme gelmeyin canııım:rofl:

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟

Bu programın eğitimini veren bir firma veya kuruluş varmı ?

aysenur85

🌱Yeni Üye🌱
ucancam v9 için yardım

ucancam v9 programı makineyle birlikte geldi içe dosya aktarımı yaptık fakat ölçelendirme ve parametreleri bulamadık.. yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

aysenur85

🌱Yeni Üye🌱
hala ölçülendirmeyi bulamadım.. bu programı iyi kullanabilen varmı?

ozkangunes

🌱Yeni Üye🌱
slm ben özkan cok ıyı sekılde bılıyorum bana ulasırsan yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozkangunes

🌱Yeni Üye🌱
ucancam v8 sadece xp de calısır ve 7de calısmaz uzakdogu bunun uzerıne calısma yaptı ve v9 cıkardı bılmıyenlerın bılgısı olsun ısteyene 5 gunde elınde olur ve egitim almak ve sorunları cozmek ıcın bana ulasabılırsınız ve type 3 de gecerlı tekin_ozkan1984ethotmail.com cnc router ve laserdede her türlü yardımcı olunur

grafix3

🌱Yeni Üye🌱
bende pragram hakında nasıl çalısacagına dair 3 ad video var izlersen işi çözersin