Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çocuk kitaplarına illüstrasyon

chipaw

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
İstanbul'da yaşıyorum. Resim bölümü mezunuyum, çocuk kitaplarına uygun illüstrasyonlar yapıyorum. Photoshop, illustrator ve indesign programlarını orta seviyede kullanabiliyorum fakat daha çok elde çizimi tercih ediyorum. Freelance çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum. İlgilenenlere işlerimden örnekler gönderebilirim.
Teşekkürler.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

chipaw

🌱Yeni Üye🌱
Kullanabildiğim Programlar: Photoshop, İllustrator, InDesign / orta seviye
Açıklama: Resim bölümü mezunuyum, çocuk kitaplarına uygun illüstrasyonlar yapıyorum. Daha çok elde çizimi tercih ediyorum. Freelance çalışabileceğim güvenilir bir kurum arıyorum.
İletişim adresi:gokceyavas@yahoo.com

Teşekkürler.

emirazra

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
Biz anaokulları ile çalışan ve bu sektöre hizmet veren bir firmayız.Çocuk kitapları yapıyoruz.
iletişim bilgilerinizi myfotokitap@yahoo.com adresine gönderirmisiniz.Teşekkürler

Oltacix

🌱Yeni Üye🌱
halilyilmaz@turdav.com.tr adresine örnekleri atarsanız bir bakalım. Biz yayıncı bir firmayız, çocuk kitapları çıkartıyoruz zaman zaman. Şu anda da ressam sıkıntımız var. Piyasada var ama çizgiler güzel ve sevimli değil. Bekliyoruz.