Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw da Tool Bar Menü Sorunu

_YsN_

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar diğer bilgisayarımda de uzun zamandır kullandığım corel kendiliğinden bu hale gelmiş ben yapamadım yardım ederseniz sevinirim..
corel 11
yyycm2.jpg

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşım bende her menünün köşesinde bir pencere çıkıyor ve onu sürükleyip çıkartıp istediğin şekilde sıraya koyabilirsin bir dene

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Fatoş arkadaşım Msn'den uyardı beni sağolsun..

Bu konuyla ilgili bi konu vardı aslında ama ikisi farklı gibi gözüküyor olabilir.. Aşağıda açıyım biraz..

https://www.grafikerler.net/corel-draw-dersleri-kisisellestirilmis-toolbar-ve-kisayollar-t31208.html

İlk önce Ctrl+j yapıp options kısmını açıyoruz... sol tarafta Command's seçiyoruz.
1956.jpg

bu şekilde önde options penceresi açık iken istediğimiz gibi toolbarları (picktool shapetool) tutup istediğimiz yere bırakıyoruz.. zaten toolbar aralara girer iken altında bir çizgi oluşur.. biraz dikkatli ve yavaş yaparsanız isteğiniz düzene getire bilirsiniz..

Son olarakta option pencresine OK diyip çıkıyoruz

_YsN_

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim çok teşekkür ederim yaptım oldu sağolasın bukadar basit olduğunu bilmiyodum ben girdim baktım oralara ama menü acıkken ordan sürüklemek aklıma gelmedi :) fatoş arkadaşımada teşekkür ederim sana haber verdiği için :)

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Olduğuna sevindim.. Aslında konuyu Corel Draw Soru ve Sorunlarınız bölümüne açsaydın daha iyi olurdu.. Neyseki birlik ve beraberliğimiz sayesinde buradada bulduk =)

İyi forumlar..

yurtajans

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar s.a tools bar cevap vermiyor nsaıl yapabilirim yardıcı olunuz lütfen