Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

corel draw ile hat animasyonu

tugraci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tugra.org
Arkadaslar,
web sitemde yayinlamak icin bir Fatih Tugrasi animasyonu yaptim. İlk basta daha az idi ama su anda 48 kareden olusuyor. akicilik sizce yeterli mi yoksa kare sayisini arttirayim mi ne dersiniz? egilim arttir yonunde olursa bir ara edit ederim. Web siteme koydum ve linki asagida. henuz herkese acik bir link degil. yani degişiklik yapabilirim. dosya animated GIF. Flash bilmedigim icin bu yontemi tercih etmek durumunda kaldim.
Nasil Yaptim?:
Bir corel dosyasinda 48 sayfaya son tugra halini ve sahne sinirlarini aynen yapistirdim. ilk sayfadan itibaren ihtiyac olmayan fazlaliklari silerek film karelerini olusturdum. Herbirini gif olarak export ettim. sonra kareleri Microsoft GIF animatorde siralayarak filmi olusturdum. Amator isi yani.
link:
Ozur:
Arkadaslar, bu konuyu baska bir alt baslikta da acmistim ama link verdigim icin uyari aldim ve orada konu kilitlendi. burada da linki silmek durumunda kaldim. ama dosyayi foruma upload etme yontemini en basta cok aradi isem de ben bulamamistim illa bir dosya paylasim sitesine mi upload etmek gerek? ne yapacagimi bilemedim. obur alt alanda duzelt butonu da yok ve duzeltemedim. adminler yol gosterirse geregini yapmaya calisirim.
her yonde yorumlariniz degerlidir

Son düzenleme:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet çalışmanızın sonudaki web adresini de kaldırıp, resim sitesine uplaod edin.

Buyrun:
Foruma resim yüklemek

Kolay gelsin.

tugraci

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.tugra.org
anime tugra

resim yuklemeyi mesaj yazma kutusunun altindaki yerden yapmayi denedim ama yukle butonu falan yok mu? cevapla komutu resmi upload etmiyor. sayin bluedenin verdigi link ise forum kurallarina ait????

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Forumda resim yükleme için detaylı konu var ve çok basit. Okursan faydalı olacaktır.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok merak ederek tıkladım bu linki ya tüh :)

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
web sitesi kullanıcı bilgilerinde mevcut

çok hazırcılığa alıştık galiba eğer üyenin profiline bakarsak orada web sitesi ismini ve animasyonlu tuğrayı görebiliriz.
anm35.gif

https://www.tugra.org/images/anm35.gif