Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw öğrenmek istiyorum

bulentje

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar.ben corel draw programını öğrenmek istiyorum.ve siz ustalarımın yardımlarına ihtiyacım var.bilgisayarımda CorelDrawX3 yüklü. kartvizit yapmak istiyorum.ne yapabilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba arkadaşlar.ben corel draw programını öğrenmek istiyorum.ve siz ustalarımın yardımlarına ihtiyacım var.bilgisayarımda CorelDrawX3 yüklü. kartvizit yapmak istiyorum.ne yapabilirim?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hiç bir program bilmeden bir ürün çalışması yapmak yerine ilgin olan programı öğrenmeyi denemeni tavsiye ederim. Yapmak istediğin çalışmaların (kartvizit vb...) örneklerine zaten oiyasadan yada yakınlarında olan insanlardan ulaşabilirsin. Bunları inceleyerek nelerin nasıl yapıldığını gözlemle. Ama daha hiç bir şey bilmeden kartvizit yapacağım dersen bu işi profesyonel olarak yapanlara biraz haksızlık etmiş olmazmısın?

Ayrıca açtığın konu başlığı konu ile alakalı olmak zorunda. Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Başlığını bir kerelik değiştiriyorum.

bulentje

🌱Yeni Üye🌱
çok haklısın hocam

Hiç bir program bilmeden bir ürün çalışması yapmak yerine ilgin olan programı öğrenmeyi denemeni tavsiye ederim. Yapmak istediğin çalışmaların (kartvizit vb...) örneklerine zaten oiyasadan yada yakınlarında olan insanlardan ulaşabilirsin. Bunları inceleyerek nelerin nasıl yapıldığını gözlemle. Ama daha hiç bir şey bilmeden kartvizit yapacağım dersen bu işi profesyonel olarak yapanlara biraz haksızlık etmiş olmazmısın?

Ayrıca açtığın konu başlığı konu ile alakalı olmak zorunda. Forum kurallarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Başlığını bir kerelik değiştiriyorum.

forum kurallarını okumadığım için özür dilerim.tipik bi türküm zaman ayırıp okumadım.

göz var nizam var hocam benim yaptığım çalışma ne olursa olsun profesyonel bi insanın yaptığına benzemez sanırım.

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
unuttum arkadaş bende 125 tane hazır kartvizit vardı onlarıda en kısa zamanda upload edeyim

viyolet

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bulentje

bende yeni corel kullanıcısıyım.
forumda ve google da kaynak siteler bulabilirsin.
benim destek aldığım sitelerden birkaç tane yazayım
gerçekten özellikle ilk sıradaki çok önemli ve güzel bi kaynak site.

site adı vermek yasaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mikmik61

🌱Yeni Üye🌱
bende rica etsem banada grafik tasarlama konusunda yardımcı olabilirmisiniz. ben daha bu yolun çok başındayım.hiç bilgim yok.