Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel DRAW X8 Kurulum problemi yardım pls.

Selmanca

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar,

Bilgisayarıma Corel DRAW X8 kurulumu yapacağım lakin kurulum ekranı donuyor. Daha evvel kurdum, yeni bir setup ile de deniyorum ama olmuyor. Sorun şu, SETUP dosyasına tıkladığımda ekranda beyaz bir pencere geliyor ve hiç bir şey çıkmıyordu. Bilgisayar gereksinimlerini inceledim herşey uyuyor lakin Microsoft .NET Framework hakkında bilgim yoktu. Gereksinim gereği Microsoft .NET Framework 4.6 yükledim bu sefer SETUP dosyasına tıkladım Kurulum başlatılıyor lütfen bekleyin göründü ama daha sonra o da gitti.

Tam olarak ne yapmam gerekiyor konu hakkında fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? :|

Pc özellikleri:
Win7 SP1
AMD FX 6100 3.30GHz 64bit
16GB ram
GeForce 9800 1gb ekran kartım var.

Benzer konular

grafikperest35

🌱Yeni Üye🌱
dostum sorunla alakalı bi bilgim yok ama bende başka bi sorunla karşılaşmıştım forumdan başka bi arkadaşın yardımıyla çözdüm sanada söyleyim. net framework kurmuşsun zaten.. Revo Uninstaller Pro programıyla bilgisayarında corele ait ne var ne yok herşeyi kaldır (tabiki indirdiğin setup vs hariç) regedit kayıtlarıda dahil. sonra tekrar yükle düzeleceğini umuyorum

comhan

🌱Yeni Üye🌱
merhaba muhtemelen aynı sorun, bende alıyorum aşağıdaki ekranda takılı kalıyor, ilerleme olmuyor kesinlik. x6 , x7 , x8 tüm sürümlerinde denedim, bilgisayar güncellemeleri fulli .net frame full, daha önce corelde yüklenmedi :(

windows 10 pro yüklü bende ve bilgisayarın özelliklerinin yetmemesi mükün değil.
benimde çok acil yardıma ihtiyacım var.

demirhanca

Boardcast Design
🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.buyuksehirfirmalari.com
Bu sorunu yaşayan herkese çözüm aşağıdaki gibi

1. Setup.exe dosyasını kopyalayın,

2. Masaüstüne Yapıştır

3. setup.exe'yi Getup.exe olarak yeniden adlandırın

4. Aynı Drectory / Klasöre geri kopyalayın

5. Şimdi Getup.exe'yi çalıştırın