Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

cuhuriyetimizin 86.yılı logosu

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar ben hiç bir yerde ve arama motorlarında Cumhuriyetimizin 86.yıl logosunu bulmadım sizin önerileriniz nelerdir.Yardımcı olabilirseniz paylaşabilirseniz sevinirim ben hiç bir yerde bulamadım

Benzer konular Forum Tarih
A Vektörel 0 4K

Benzer konular

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Normal şartlar altında bütün arama motorlarında bulunması gereken bir logo, tabi eğer öyle bir logo olsaydı. Bulamamanız çok normal çünkü öyle bir logo yok..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben hiç bir yerde ve arama motorlarında Cumhuriyetimizin 86.yıl logosunu bulmadım sizin önerileriniz nelerdir.Yardımcı olabilirseniz paylaşabilirseniz sevinirim ben hiç bir yerde bulamadım

Normal şartlar altında bütün arama motorlarında bulunması gereken bir logo, tabi eğer öyle bir logo olsaydı. Bulamamanız çok normal çünkü öyle bir logo yok..

100. yıla kadar beklemelisin.. yada 85. yıl ile idare ediceksin..

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar 75.77.82.84.85. yıllar varsa oda vardır diye düşündüm sadece elinde olan varmı diye sormuştum.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu logolar seninde söylediğin gibi sadece belirli yıllarda yapılmıştır..Heryıl düzenli olarak değişen veya yenilenen bir logo değil..

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Bu logolar seninde söylediğin gibi sadece belirli yıllarda yapılmıştır..Heryıl düzenli olarak değişen veya yenilenen bir logo değil..

Aslında işin resmisi 15 yılda birdir.. ama bazı arkadaşlar aynı mantıkla tüm yılları oluşturmaya başlamışlar.. oysaki sadece 15 yılda bir olmalıydı :)

Türküm, doğruyum, çalışkanım..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
75 ve 80. yıl logoları bende mevcut?

nazege

🌱Yeni Üye🌱
kanun geregi 15 yıl değil 5 yılda bir resmi dairelerin uygulaması gereken uygulama o yüzden ara yılları bulamassınız yapanlarda kendileri yapıyor amayapılan ara yıllar formata uygun değildir bilgilerinize

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
slm herkese elinde istanbul büyükşehir logosu CDR olan varmı tşkk

madlion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kendi hazırlamış olduğum Cumhuriyet 86. yıl logosu

86._yil_logosu.png

Kaynak(PSD) dosyayı indirmek için buraya tıklayınız.