Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

daphne restaurant & cafe logo çalışmam

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daphnejo5.jpg

tamam hallettim çalışma için yorumlarınızı bekliorum şimdiden teşekkürler

CoLD_STeeL

🌱Yeni Üye🌱
bence gayet güzel emeğine sağlık. Restoranla kullanDığında uyumlu;)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
logoya bakınca ilk aklına restaurant geliyormu senin :) benim aklıma bitkisel ürünler geliyor ;)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hadi yürü git yaa dalgamı geçiyorsunuz sabah sabah :) bu nedir hiç yemekle ilgisi varmı bu arada ramazan diyemi herkes restoran logosu üzerine çalışıyo :S ayıp ama olmuyo niyetli niyetli :S

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla majestice katılıyorum restaurantla pek ilgili olmamış bide o pembe zemini anlayamadım yeşil-siyah-pembe:(daha iyilerini bekliyoruz arkadaşım

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bu logo tabi oynamalar renklerndirmeler yapıldıktan sonra,
güzel bir cilt bakım yada herbalife gibi ürünlere logo olabilir.
restaurant için uyum sağlamaz. Önerim değişik çalışmalar yapmanız.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşların söylediklerine bende katılıyorum.

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vakit kaybetmeden başka bir kompozisyon düşün derim yaprak objesiyle restaurant ve cafe yi yakalayamayabilirsin farklı bir şey düşün...

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
yaprakları biraz soyutla dahabi grafiksel bişler görmek isterim bu yapraklar resim gibi bence yaprakların ustunde oyna yani yada başka bişeyler yap ben bunu begenmedim ...eminim daha iyi bişeyler cıkıcaktır

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu logo daha çok yeşil çay üreten bir firmanın logosu gibi geldi bana yada baharatçı... :(

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence amacının dışında bi logo olmuş kesinlikle. restoranla uzaktan yakından alakası yok valla biraz daha çalış bence üstünde

Dracan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlar için teşekkürler bu işte yeniyim kendimi geliştirmeye çalışıyorum herkese kolay gelsin

yaprak kullanmamdaki kasıt daphne nin bi yaprak çeşidi olmasından kaynaklanıyor çağrışım konusunda çalışacağım teşekkürler :)

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
alakası yok ama merak edenlere;
"apollon peneus ırmagının kenarında dolanırken,guzel mi guzel ısırılası bir hatun gorur oda daphnedir...apollon turkı filmlerinden bir replikle kıza dogru koşmaya başlar koskoca tanrı deliler gibi aşkın pencesine du$mu$tur artık....bu sırada dogası geregi daphne'de ormanların derinliklerinde dolaşmaktan zevk alıyor, ay ışığında yabani hayvanları kovalamakdan avlamakdan korkulası bir zevk alıyordu...yalnız başına dolaşmayı çok seviyordu..ve erkeklerden nefret eden feminen bir tutumu vardı ki,olmaz kardesim ben evlenmicem diyoru hep cevresindekilere..fakat apollon ona delicesine tutulmuş peşini bırakmıyordu. ormanda karşılaştıklarında tanrı apollon güzeller güzeli bu kızla konuşmak istedi ancak daphne ondan korkarak koşmaya başladı. apollon ne dediyse onu durmaya ikna edememişti, daphne korkmuştu bir kere. yorgun düşene kadar koştu koştu, daha fazla koşacak gücü kalmadığında yere yıkıldı ve toprak anaya yalvarmaya başladı.
ey toprakana beni ört beni sakla, kurtar"
toprakana onun yakarışını duymuştu, az sonra daphne yorgunluktan ağrıyan bacaklarının sertleştiğini, odunlaşmaya başladığını hissetti. gri renginde bir kabuk göğsünü kapladı. güzel kokulu saçları yapraklara dönüştü ve kolları dallar halinde uzandı, küçük ayakları ise kök olup toprağın derinliklerine doğru indi.

apollon sevdiği kıza sarılmak isterken bu defne ağacına çarpınca şaşırdı. o günden sonra defne ağacı apollonun en sevdiği ağaç oldu, ve defne yaprakları genç tanrının saçlarının çelengi oldu. kahramanlara ödül olarak defne yapraklarından yapılma taçlar taktılar."

yemekle alakalı oraya tabak çanak koyucam diyede uğraşma derim ben
ha bu çok basit bi logo ama olaya bu açıdan da bak

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
adı"daphne"
bi açıklamada ekledik
hala nerden çıkardınız nane yaprağını
efsanenin bi temsili
defne2.jpg

ve defne yaprağı
defne.jpg

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
bi yerden çıkarmadım nane yaprağını arkadaşım
ona benzettim 'sanırım' diede belirttim zaten !

Son düzenleme:

grafikör

🌱Yeni Üye🌱
restaurant&cafe ve yaprak ? galiba sana gelen brief yanlış gelmiş:) ne alaka cilt&güzellik,doğal çay gibi ürünlere yönelik kullanılan formların bu logoda ne işi var?son bir şey eğer illaki yaprak kullanıcaksan daha özgün ve daha az sayıda yaprak kullanman herzaman avantajdır. logo birtek antetlide,katta kullanılmaz çok yönlü düşün derim ben

CoLD_STeeL

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar aceba Restoranın Adını mı okumuyorsunuz ? okunuşuna gore düşünseniz bi de o yaprakları ? DEFNE ... eğer bi sorun warsa logo da ki yapraklar da değil. restoranın adında bence..

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede restaurantla ilgisi olmamış daha çok bitkisel ürünleri çağrıştırıyor