Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Darüşşafaka lisesi afiş çalışması

L@L

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaslar yaptığım afisi paylasmak istedim. :)

yeniafisba9.jpg
12047665he1.jpg

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Başlığınız çalışma ile alakalı olarak değiştirilmiştir.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
L@L hanım artık tüm kurallara uyduğuna göre Çalışmaya yorum yapılabilir.

İlk gözüme çarpan Logonun yeşili ve zemin içinde kaybolup gittiği.. Beyaz bir çerçeve içinde konulabilir.. Ancak özellikle üst kısımda zaten tüm yazılar stroke verilerek çalışılmış bu da bir kargaşaya sebep oluyor.. biraz daha sadeleşmesi gerek..

Son düzenleme:

Slaytanic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mor ile yeşil sanki pek uyuşmamış, küpler ile altlarındaki vektörler bence çok uyumlu ve güzel görünüyor fakat üst taraf ile biraz alakasız olduğu görüşündeyim,yani yarı yarıya farklı tasarım gibi geldi bana.
Sağ taraftaki pek net göremediğim çalışma ise bence çok daha güzel ve uyumlu görünüyor.

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
L@l hanım bencede yeşil ile mor renkler pek uyuşmamış 2 inci poster diğerine göre daha iyi en azından siyah zemin üzerinde logo mor renkden ayrılmış gibi duruyor...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık. çalışma güzel