Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Değişik kartvizit çalışmaları

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
022th2.jpg

126896136dadd530fa1rr2.jpg

1268963112f40f4a8b0kd7.jpg

126896452d6057f291bld9.jpg

126896521c1751ba001tz1.jpg

126896562dd888893e4jv0.jpg

1268965866ff81eca23rc0.jpg

126896700f6bf4e7b59wb9.jpg

rajeshranjanrc8.jpg

ALINTIDIR.

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güsel ve değişik valla paylaşım için tşk ederim

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
1268963112f40f4a8b0kd7.jpg

Bu Çalışma gerçekten çok güzel ;)

Planning

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel çalışmalar çok sağol paylaşım için

baskha

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Türkiyede bu türde ve modelde kart ve diğer benzeri şeyleri yapma haylı bir maliyetli :) ama gerçekten 1ci benim en beğendiğim

Saygılar

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Türkiyede bu türde ve modelde kart ve diğer benzeri şeyleri yapma haylı bir maliyetli :) ama gerçekten 1ci benim en beğendiğim

Saygılar

Bence maliyetliden çok, biz böyle şeyleri düşünme zahmetine girmeyiz doğru cevap olacaktır:)
Ama şuna inanıyorum bu çalışmalar bir iki defa görüldükten sonra maliyeti ne olursa olsun bir benzeri mutlaka üretilecektir. Nede olsa biz fikir hırsızlığında sınır tanımayan bir toplum olduk. Forum alan adı kopyalama, forum işleyişi kopyalama gibi hırsızlıkları görünce, bunlara inanmamak elde değil. Haa bu arada unutmadan ekleyeyim birde üye çalma:DÖyle oldukki artık hırsızlıkta sınır tanımıyoruz . Nerden biliyorsunuz derseniz başımıza geldide ondan biliyoruz. Hatta sınırları öyle zorladılarki bizim çöplerimizi bile çalıyorlar.

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkürler Paylaşım İçin...

muzzi

🌱Yeni Üye🌱
Bence maliyetliden çok, biz böyle şeyleri düşünme zahmetine girmeyiz doğru cevap olacaktır:)
Ama şuna inanıyorum bu çalışmalar bir iki defa görüldükten sonra maliyeti ne olursa olsun bir benzeri mutlaka üretilecektir. Nede olsa biz fikir hırsızlığında sınır tanımayan bir toplum olduk. Forum alan adı kopyalama, forum işleyişi kopyalama gibi hırsızlıkları görünce, bunlara inanmamak elde değil. Haa bu arada unutmadan ekleyeyim birde üye çalma:DÖyle oldukki artık hırsızlıkta sınır tanımıyoruz . Nerden biliyorsunuz derseniz başımıza geldide ondan biliyoruz. Hatta sınırları öyle zorladılarki bizim çöplerimizi bile çalıyorlar.

Sanal alemde bilgi hırsızlığı nasıl bir hitam tarzı anlamadım. Özelliklede avatarınızda Hoca Kelimesi geçmesine rağmen, butür hitamlardan bulunmanıza bir anlam veremedim.
Siz kendinizi sanal alame çok kaptırdınız sanırım. Hırsızlık yerine bilgi paylaşımı kullanmanız daha iyi olmazmıydı. Siz hocalığınızı kullanmışsınız aslında ama bazı saçma konuları vurgulamak için Ha unutmadan gibi..

Siz öğrencilerinize bir konuda araştırma yapmaları için ders verdiğinizde gidip hırsızlıkmı yapın diyorsunuz. Neticede onlarda bir kaynaktan bilgi toplayıp geliyorlar. Sanırım hırsızlık kelimesinin temelini o zaman siz atıyorsunuz. Ben bir üye olarak bu siteyle ve sizinle bir sözleşme imzaladığımı hatırlamıyorum.

O zaman yukarıda konu açan arkadaşımızda çok büyük bir hırsızlık yapmış. Çünkü bu çalışmalar ona ait değil sanırım

Alıntıdır Yazmanını da belirtin bari burnu uzamasın

Atatürkün size verdiği cevabı hatırlatmak istedim. Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir. Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.

Son düzenleme:

xxalpxx

🌱Yeni Üye🌱
Söyledikleriniz mantıklı muzzi, sanal alemde bu tarz terimler hoş değil. Çünkü çok ağır bir suçlamaTarzı. :S

Bu arada Atamızı saygıyla anıyorum. Çok doğru biz söz söylemiş.

koder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten çok hoş kartlar

<tsunami>

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hepsi çok güzel ellerine sağlık...

sunshine20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi çok değişik çalışmalar güzelmiş paylaşım için tşkler

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok güzel farklı ve ilginç paylaştığın için teşekkürler. :)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten Tarz olmuş. paylaşım için teşekkürler.