Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dergi için hazırlamış olduğum mobilya reklamları

young_designer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.arentanıtım.com.tr
arkadaşlar bir dergi için mobilyacılara reklam hazırladım bakın bakalım nasıl olmuş

resim1ip7.png

resim2ev1.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

gr_vldn

🌱Yeni Üye🌱
İlki biraz göz yoruyo sanki ama 2. si hoş olmuş =) eline sağlık

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk önce birincisinde fotoğraf eğri.Mobilya fotoğrafı çekmek kolay bişey değildir tüm fotoğraf bilginizi ayrıca kurnazlığınızıda kullanmalısınız.Çünkü yanzımalar ışık patlamaları yanlış yerden gelen ışıklar ürünü sevimsizleştirir.bunlara dikkat ederseniz daha ii işler çıkacaktır.emeğine sağlık...

young_designer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.arentanıtım.com.tr
İlk önce birincisinde fotoğraf eğri.Mobilya fotoğrafı çekmek kolay bişey değildir tüm fotoğraf bilginizi ayrıca kurnazlığınızıda kullanmalısınız.Çünkü yanzımalar ışık patlamaları yanlış yerden gelen ışıklar ürünü sevimsizleştirir.bunlara dikkat ederseniz daha ii işler çıkacaktır.emeğine sağlık...

çok hoş diyosunda bana fotoğraflar geldi benim çekme gibi bir imkanım yok tabiki sen nekadar tasarım yaparsan yap elindeki malzeme ne kadar iyiyse o kadar öne çıkar ama söylediklerinizide bir gün böyle bir fotoğraf çekersem dikkate alırım teşekkürler

:rofl::emo1::emo1:

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne yalan söyleyeyim bir mobilyacı olsam kabul etmezdim sanki. Çünkü mobilyacıarın ellerinde o kadar katalog varki, onlarda az çok hangi ürünün hangi zeminde nasıl güzel göründüğünü anlarlar. Mobilya mağazası çok karanlık. Şahsen ben okuyucu olarak o reklamı görsem gitmek istemezdim. Yerinde olsaydım koltukları keserdim ve beyaz zeminin üzerine koyardım. Birazda ışık oyunlarıyla çok başarılı bir iş çıkabilirdi. Ben beğenmedim. Müşteri ne getirirse getirsin sizin işiniz onu en cazip hale getirmektir diye düşünüyorum. Elimde bu vardı bunu kullandım gibi kelimeler biraz üşendiğiniz anlamını doğurdu bana göre.

k.yigit.58

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci çalışmada fotoğraftaki tablonun boş ve beyaz olması gözüme battı :S orayada bişey eklersen daha hoş olur bence ama genel anlamda çalışmalar çok hoşş

kıvırcık düşler

🌱Yeni Üye🌱
baranbey sana katılıyorum oyle yapsaydı gayet iyi bir çalışma olurdu bende begenmedim

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu tip reklamlarda daha açık renkler kullanılmalı bence.
ben de çok sık mobilya reklamı yapıyorum. genelde açık yeşil, sarı ve krem ağırlıklı oluyor.
bu renkler gözü yoruyor.

M@rcos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yazıları bir zemine değilde resimin üzerine şeffafalaştırılmış bir zemine yazman daha hoş görünmesini sağlayabilir.
Siyah kabul edilemeyebilir ama 2. tasarımındaki renk uyumun 1.sine göre daha hoş.