Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

derginin moda sayfası için acil yardım

hndcl

🌱Yeni Üye🌱
moda tasarım 2. sınıf öğrencisiyim ve bir derginin moda sayfasını üstlendim fakat henüz 1. sınıfı yenı bıtırdıgım için program bilgim yok.. moda sayfasında çok uzun olmayan bir yazı ve resimlerin olması gerekiyor.. ilk önce polyvore adlı siteden yazıma çok uygun kombinler yaptım ama çözünürlükleri çok az geldi.. fotografların da png olması gerekiyor. nasıl yapabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim.. :smile:

cagriktk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Google dan modayla alakalı herhangi bir sey yazarsan, bi de görsel kısmında min.4 megapix. yaparsan belki sonuca ulasabilirsin. tabii fotograf çözünürlügune dikkat etmelisin.

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
moda tasarım 2. sınıf öğrencisiyim ve bir derginin moda sayfasını üstlendim fakat henüz 1. sınıfı yenı bıtırdıgım için program bilgim yok.. moda sayfasında çok uzun olmayan bir yazı ve resimlerin olması gerekiyor.. ilk önce polyvore adlı siteden yazıma çok uygun kombinler yaptım ama çözünürlükleri çok az geldi.. fotografların da png olması gerekiyor. nasıl yapabileceğim hakkında yardım ederseniz çok sevinirim.. :smile:

hangi programları yada programı kullanıyorsun? dergi tasarımında genelde indesign kullanılır. anladığım kadarıyla bir kaç sayfalık bir konu olacak. hayali bir marka belirle ve uygun fotoğraflar bul. derginin sayfa şablonuna göre düzenlemeni yap.