Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Digital Baski Makineleri Aksaklıklarınıza Çözüm Önerileri

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Arkadaşlar
Bu ülkedeki encad proe, encad600, encad700, encad850, encad1000, encad1200, mutoh toucan, mutoh falconII, mutoh draft station, mutoh valuejet, roland, perfectjet, seiko64S,seiko100s, hp, Lyric, optima, Maxima, aycam, opticolor görülceği gibi birçok iç mekan, solvent, uv, flatbed, sıvı laminasyon, soğuk laminasyon, cnc router, laser olmak üzere birsürü makinenin üretiminde bulunmuş ve kurmuş ve servisini vermekte olan bir makine mühendisiyim. Beni bu sektördeki birçok kişiye sorabilirsin.
Amacım reklam yapmak değil kişileri doğru bilgilendirmek.
Hertürlü teknik sorunuzu bana danışabilirsiniz. Bu konu altında bana problemlerinizi bana sorabilirsiniz. Yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.
Herkese iyi çalışmalar,
Saygılarımla,
Cem ÖZTÜRK

Benzer konular

pele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
optimum reklamı biliyoruz
gerçekten 4x4 lük bir kuruluş

ahmetvrl

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aresreklamhizmetleri.com
Optimum hakkında iyi duşunmek istiyorum ama maalesef

optimum reklamı biliyoruz
gerçekten 4x4 lük bir kuruluş

Optimum reklam hakkında 4x4 lük demissiniz ama maalesef ben aynı fikirde değilim, Bende makina aldım optimumdan xaar kafa ve aldıktan 2 ay sonra ısıtıcıları çalışmadı ve tam 3 aydır hala ısıtıcıları yapacaklar ben makinayı optimumdan ikinci el aldım ama alırken bana kafaların rahatlıkla 1 yıl gideceğini soylediler fakat şuan 2 tane kafa tıkalı ve bana zararı 1500 TL ,

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Optimum reklam hakkında 4x4 lük demissiniz ama maalesef ben aynı fikirde değilim, Bende makina aldım optimumdan xaar kafa ve aldıktan 2 ay sonra ısıtıcıları çalışmadı ve tam 3 aydır hala ısıtıcıları yapacaklar ben makinayı optimumdan ikinci el aldım ama alırken bana kafaların rahatlıkla 1 yıl gideceğini soylediler fakat şuan 2 tane kafa tıkalı ve bana zararı 1500 TL ,
Merhaba başka bir konuda makinayı ISG den aldığını yazmış ve aşagıda tırnak icindeki reklamı vermişssiniz.

Merhaba arkadaşlar model yükselteceğim için elimde bulununan 320 cm lik 128
12 kafa 720 dpi makinam satılıkdır.
Makina 4 pasda saatde 25 m2
5 pasda saatde 20 m2
6 pasda saatde 15 m2 baskı hızına sahiptir, şuan siyah ve sarı kafalarda %20 tıkanma mevcut önümüzdeki hafta o kafalarda değişecek, faturaları ile ve aldığım firma isg reklam ile ispatını yaparım, onun dışında makina sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Toplamda 19.000 TL
10.000 TL PEŞİN
12.000 TL 120 günlük banka teminatlı senet ile satışı yapılır,
İlgilenen arkadaşların özelden mesaj atmaları rica olunur.

Şimdi burada aynı makinayı bizden aldığınızı söylüyorsunuz. Hangisine inanacağız.
Acaba makineyi kaç liraya aldınız? Kaç metrekare iş bastınız bugune kadar?
Kac yıllık bir makine aldınız?

acababunebababe

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

makine cok eski degil ise veya kafalarla 150-200 bin metrekare baski yapilmamis ise baski kafalarinin tikanmasi makinadan kaynaklanmaz. Ya temizliginin iyi yapilmamasindan ya da dandik boya kullanmaktan olur.

altınışık

🌱Yeni Üye🌱
slm cem

Sana bi konuda danışmak istiyorum biz encad850 içmekan baskı mak. kullanıyoruz. Mak i
hoş güzel baskı yapıyor ama kartuşları çok sıkıntılı ve maliyetli, kartuşları temin ediyoruz bir şekilde ama arkasındaki chip konusunda zorlanıyoruz. süresi dolduktan sonra yeni kit almamız gerekiyor ve temin etmek te zorlanıyoruz maliyetler yüksek chip konusunda ne yapabilirim.

slmlar

Şamil ALTINIŞIK

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
slm cem

Sana bi konuda danışmak istiyorum biz encad850 içmekan baskı mak. kullanıyoruz. Mak i
hoş güzel baskı yapıyor ama kartuşları çok sıkıntılı ve maliyetli, kartuşları temin ediyoruz bir şekilde ama arkasındaki chip konusunda zorlanıyoruz. süresi dolduktan sonra yeni kit almamız gerekiyor ve temin etmek te zorlanıyoruz maliyetler yüksek chip konusunda ne yapabilirim.

slmlar

Şamil ALTINIŞIK

Selam,
Encad 850 çok eski bir model. Biraz zorlasam uzak doğudan chip kırıcı sağlaya bilirim. Ama bu seferde 850 kartuşu bulman çok zor. Çünkğ Kodak bile Encad üretmeyi durdurdu. Lexmarka kartuşları bulup doldurman gerekecek. İkinci el HP5500 bulma ihtimalin varmı? yada varsa bile onu satın alabilme ihtimalin varmı? Encad 1000 yada encad 1200 ü ikinci el 3000 USD ye piyasan bulunabilir. Encad 1000 için chip kırıcı ve kartuş bulmak çok daha kolay çünkü encad 850 baya eskidi. Biraz daha açarsan durumunu sana daha iyi yardımcı olabilirim.

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
slm cem

slmlar

Şamil ALTINIŞIK

Herhangi bir gelişme oldumu?

ahuzarim

🌱Yeni Üye🌱
optımumreklamı bılıyorum
oarnın makınasını kullandım super makına ııdı ama omru bıttı degıstık
yınede sagolsun yapacagı yardım ıcın

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
gecen sene ve bu sene fuarda maximayı görmüştüm güzel bir makinaydı ama keşke bu seneki fuarda scorpion ve innovayı görebilseydik

Krovzapah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Abi solventle eko solvent arasında ne fark var yardımcı olursan sevinirim.

fatih_aktaş

🌱Yeni Üye🌱
bhen maxima kullanıyorum optimumdan makina 3,4aylık çokta memnunuz8kafa

cesices

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cem bey ;
sizden temmuz ayında lyric marka 12 xaar kafa baskı makinesi aldım. Bu güne kadar yoğun olmayan iş tempomuzda rastladığım sorunları teknik servisinizle çözmeye, ulaşamadığımda dil bilgim olmasından dolayı deneme yanılma yoluyla çözdüm. 21 Ocak günü baskı makinamı açtığımda baskıda adres şaşırma (kafa flasha gittiğinde dönüşte farklı yerden baskıya devam adiyor) sorunu yaşadım sevgili kardeşimiz hasan bey tüm iyi niyetiyle yardımcı olmaya çalıştı sonuçta kart ta bir sorun olabileceği kanısına vardık. Daha sonra aldığımız liyu plotterde ne hikmetse çalışmamaya başladı. write port error hatası veriyor. kablo dan pc ye kadar herşeyi değiştirip tekrar sonuca gitmeye çalıştık ama olmadı. Plotter HC serisi ama productiun manager de makinanın bu serisini tanımlatabileceğim bir seçenek yok. Turizm bölgesinde olduğum için kış uykusu bitti hazırlıklar hızlandı ancak benim 2 makinada uyku modunda şu an. bilginize....

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Cem bey ;
sizden temmuz ayında lyric marka 12 xaar kafa baskı makinesi aldım. Bu güne kadar yoğun olmayan iş tempomuzda rastladığım sorunları teknik servisinizle çözmeye, ulaşamadığımda dil bilgim olmasından dolayı deneme yanılma yoluyla çözdüm. 21 Ocak günü baskı makinamı açtığımda baskıda adres şaşırma (kafa flasha gittiğinde dönüşte farklı yerden baskıya devam adiyor) sorunu yaşadım sevgili kardeşimiz hasan bey tüm iyi niyetiyle yardımcı olmaya çalıştı sonuçta kart ta bir sorun olabileceği kanısına vardık. Daha sonra aldığımız liyu plotterde ne hikmetse çalışmamaya başladı. write port error hatası veriyor. kablo dan pc ye kadar herşeyi değiştirip tekrar sonuca gitmeye çalıştık ama olmadı. Plotter HC serisi ama productiun manager de makinanın bu serisini tanımlatabileceğim bir seçenek yok. Turizm bölgesinde olduğum için kış uykusu bitti hazırlıklar hızlandı ancak benim 2 makinada uyku modunda şu an. bilginize....

Her iki makinenizinde problemleri çözülmüştür. Size Hayırlı işler dilerim.

artdirecter

🌱Yeni Üye🌱
encad 850 nin kartuş sorununun çözümünde yardım alabilirmiyiz.yeni kartuş ve chip kırıcı nasıl temin edilebilir ve fiyatlar nasıldır yardım rica ediyorum..

ozlemajans

🌱Yeni Üye🌱
artdirecter
merhaba
elimde encad 850 var komple sana yedek parça olarak satabilirim uygun fiyata ayrıca 11 tane falan kartuş var elimde www.ozlemajans.com.tr den bana ulaşabilrsin

luuis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
meraba kolay gelsin,, bendede lyrıc 320 lık makına var , bahsettınız hata bendede oluyor baskı sırasında aniden atlıyor yanlıs yere baskı yapıyor,, nasıl bi çözüm buldunuz yardımcı olurmusunuz... uzunreklam@hotmail.com

luuis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Cem bey ;

meraba kolay gelsin,, bendede lyrıc 320 lık makına var , bahsettınız hata bendede oluyor baskı sırasında aniden atlıyor yanlıs yere baskı yapıyor,, nasıl bi çözüm buldunuz yardımcı olurmusunuz...