Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Doğum Günü Yazı Boyutu Kaç Olmalı

oznugurlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar illustrator ile yiğenim için doğum günü tasarımı hazırlıyorum. Bu doğum günlerinde işte "ahmet bir yaşında" gibi üçgen içinde yazılar yapılıyor yaa onların boyutu genel olarak kaç olur. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Benzer konular

oznugurlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ağalar bir cevap veren yok mu? Çok basit birşey soruyorum. Şu doğum günü partilerinde harfler asıyorlar yaa onun boyutu genel olarak kaç olur. 10 - 10 cm mi 15 - 15 cm mi vs vs vs

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben hiç o tarz bir iş yapmadım ama kendin uygun olan ölçüyü yapabilirsin bence... sabit bir ölçüsü olacağını sanmıyorum

oznugurlu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben hiç o tarz bir iş yapmadım ama kendin uygun olan ölçüyü yapabilirsin bence... sabit bir ölçüsü olacağını sanmıyorum

hmm cevap için teşekkürler bian ıssız forumda sanmıştım kendimi :) Yaa şimdi harfler asılıyor vs yaa klasik bir ölçüsü varsa ona göre yapmak istemiştim ama kimseden ses yok neyse artık :(

kerimcankara

🌱Yeni Üye🌱
Klasik bir ölçü edinmek zor. Tasarımı kullanacağınız mekana, hedef kitleye ve renk uyumlarına göre kendinize göre bir ölçü oluşturmanız en doğrusu olacaktır :)