Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Evde Web Tasarım Eğitimi Verimli midir?

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet. Evde Web Tasarım Eğitimi Almak Verimli midir?

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Evde dediğin nasıl? yani evde ve nettenmi yoksa evde birebirmi? Her ikisindede avantaj ve dezavantajlar var şöyleki; bir kursa gitseniz sonuçta elinizde bir belge olur, ileride iş bulma konusunda bu belgenin yardımı olur lakin birebir bir eğitimde ki eğitimi aldığınız kişinin bilgisi de önemli, çok daha fazlasını öğrenirsiniz, free olarak yapacağınız işlerde bu size çok artı sağlar ama elinizde bir belge olmaz. Birde şimdi fark ettim Balıkesir'de neredesin?

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evde dediğin nasıl? yani evde ve nettenmi yoksa evde birebirmi? Her ikisindede avantaj ve dezavantajlar var şöyleki; bir kursa gitseniz sonuçta elinizde bir belge olur, ileride iş bulma konusunda bu belgenin yardımı olur lakin birebir bir eğitimde ki eğitimi aldığınız kişinin bilgisi de önemli, çok daha fazlasını öğrenirsiniz, free olarak yapacağınız işlerde bu size çok artı sağlar ama elinizde bir belge olmaz. Birde şimdi fark ettim Balıkesir'de neredesin?

merkez abi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hataman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hataman.com
Bende Balıkesir merkezdeyim, bilgi almak istersen bu konularda yardımcı olabilirim sana.

WSun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bende Balıkesir merkezdeyim, bilgi almak istersen bu konularda yardımcı olabilirim sana.
Abi Ben Grafik Çizimleri ve Tasarımlarımı geliştirmek istiyorum.Elimde G.T.A Var Ama arayüzleri ingilizce sadece konuştuğu için takibi zor oluyor şahsıma. birşeyler yapıyorum ama basit. Siz nerede ne iş ile meşgulsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi: