Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Evim Cafe Menü Çalışması

meda_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erbaatasarimofisi.com
Menü içi toplamda 4 sayfadan olduğu içi fazla ayrıntıya giremedim onu öncelikle belirtmek istedim... Benim İçin Önemli olan güzel harika vs. vs. gibi yorumlar yerine yanlış oldugum noktaları belirmeniz daha önceliklidir. şimdiden cok teşekkür ederim...

Logo Çalışması
logoofn.jpg

Menü İç Çalışmaları
1syft.jpg

2syf.jpg

3syf.jpg

4syf.jpg

Kartvizit Calışması
nyzv.jpg

arkayzz.jpg

BG Gocmen TR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şık olmuşlar, menüdeki renk seçimini de beğendim yalnız bir noktaya takıldım büyütüp baktığımda marul yada göbek salatanın zeminle kaynaşması acemice duruyo, oradaki fluluk göze batıyo. Bide kartvizitteki kırmızının tonu bir ton daha koyu olabilir bence

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
Genel olarak yuvarlak hatlı çizimlerden oluşan bir tarzı var çalışmanızın. Menüyü kastediyorum. Bu yüzden üstte kullanılan logonun altındaki beyaz zemin hoş durmuyor, köşeli olmasından sanırım. Onu da genel tasarıma uyarlarsanız daha güzel olur sanırım.

reddark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.akifkorkmaz.com
Genel itibariyle font ve renk seçimi çok iyi. Hele ki logo çalışmasındaki renk uyumu çok asil duruyor. Fakat menülerdeki logonun arkaplanı düz beyaz ve kare olması bozmuş gibi sanki. O kısımda biraz opacity düşürülüp elips yapılabilir diye düşünüyorum. Gayet başarılı.

wolfagen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmanızda kullandığınız tasarım programlarını yazmanız mümkünmüdür acaba ? Ayrıca emeğiniz için teşekkürler,göze hoş gelen güzel bir tasarım yakalamışsınız.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
fena değil arkadaşım ama sana tavsiyem HER GÜN FARKLI MENÜLERLE ÜÇ ÇEŞİT YEMEK yazan tasarımı kapak yap yani müşteri broşürü alınca önce onu görsün, ve bu yazının fontunu değiştir örneğin swish olabilir ama kenarları yuvarlak olanını kullan daha yumuşak görüntü olur, 3 ü büyük yap yanında ki çeşit yemek yazısını 3 e göre küçük yap hep amacı gerçekleştirmiş olursun ki burda amacın insanlara zaten bunu göstermek hem de hareket yaratmış olursun yada sen bilirsin ben olsam böle yapardım

yada kapakta daha güzel bir görsel kullan ama tek görsel olsun ve büyük kullan kapağı boğma

ayrıca logo cok berbat evimcafe değil de vevimcafe yani ve evim cafe gibi okunuyor mümkünse logoyu değiştir derim
kolay gelsin

Son düzenleme:

hzlgtmz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Logoyu değiştirmektense yazı ile şekli biraz birbirinden ayırabilirsin biraz fazla yakınlar :)

meda_x

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.erbaatasarimofisi.com
fena değil arkadaşım ama sana tavsiyem HER GÜN FARKLI MENÜLERLE ÜÇ ÇEŞİT YEMEK yazan tasarımı kapak yap yani müşteri broşürü alınca önce onu görsün, ve bu yazının fontunu değiştir örneğin swish olabilir ama kenarları yuvarlak olanını kullan daha yumuşak görüntü olur, 3 ü büyük yap yanında ki çeşit yemek yazısını 3 e göre küçük yap hep amacı gerçekleştirmiş olursun ki burda amacın insanlara zaten bunu göstermek hem de hareket yaratmış olursun yada sen bilirsin ben olsam böle yapardım

yada kapakta daha güzel bir görsel kullan ama tek görsel olsun ve büyük kullan kapağı boğma

ayrıca logo cok berbat evimcafe değil de vevimcafe yani ve evim cafe gibi okunuyor mümkünse logoyu değiştir derim
kolay gelsin

Yorumun için teşekkür ederim fakat konuyu okumadıgın belli... menü o broşür degil...