Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FARKLI Reklam Tasarımları . .

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Fikir ve görüşlerinizi bildirmeden önce, her çalışma müşteriye sunulmak için yapılmış konsepttir. Yazınsal olarak özen göstermedim bu yüzden takılmanız gereken kısım tasarım olursa sevinirim...

Emaar Adlı çalışma 2 sayfalık çalışmadır ama ben küçük ebatta yükledim..

SONY.jpg

-
Emaar.jpg

-
Setur.jpg

-
DHL.jpg

-
TEMSA_PRESTIJ.jpg

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
tasarımların hepsi birbirinden güzel emeğine sağlık...

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
genel anlamda güzeller
kullanılan görseller hoş
ama telefonda gözden kaçan
bir sıkıntı var sanırım

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
ya telefonu çizenler bu şekilde çizgiler ve ürettiler
ya da sen farklı birşey yapmayı düşündün
görselin üzerinde oynama yaptın ama beceremedin
sanırım telefonun karşısından değil de
üzerinden bakan bir gözün gördüğünü yapmaya çalıştın
ama o konumda bakan bir göz bu telefonu öyle görmez
mesela telefona verdiğin açı ortadaki joistik tuşta yok

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
evet, bende aynı şeye takıldım, kaç dakika bakıyorum hala anlamayı çalışıyorum tam olarak bize ne göstermek istedın (yazılrda ipucu bulmayı çalıştım, bulamadım) ekran daha mı büyük, daha mı plazmaya yakın mı, yada her yönde baktığımızda resim canlı gibi mı gözükuyor... benim için bir sır kaldı...

değer çalışmalar çok hoş, sadelik her zaman önde...

en çok beğendiğim çalışmada DHL afiş ya da dergi için reklam... sarı renk sevdiğim için mı onu bilemem. Anladığım kadarı ile slogan DHL logosu göstermek istedın, Denizde Havada lideri olmalı (ama türkçesi burada tartışmam), fontu da sevdim, gözüme hoş geldı

Tur değil yaşam terzi, güzel düşünce ama üzerine açik kahve rengi tonları birde rüya efektı olsa belki farklı olabilirdı... çünkü biz hepimiz tatili düşünerek her gün uyanıyoruz... bu tabi benim düşüncem

Mitsubishi iligli bir şey demiyorum, araba ilgili daha fazla özellikleri bilmediğim için:utann:

emeğine sağılık

değer çalışmaları bekleriz

tugba akay

🌱Yeni Üye🌱
yha gercekten gusel calısma olmus ben senın tum calısmalarını beyenıorum canım umarım daha gusel yollar alırsın basarılar sanaa....

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
kasta kırmAyıp yorumladığın için çok saol.. telefon olayına gelince sadece transform ile seçip sağ ve sol üst köşelerinden tutup çektim, pers. olarak yani fazla düşünmedim amaç biraz daha alıcı olmasıydı, ufakda olsa bi hatadır :) saolun düzeltirim...

tuqba'm bitanem benim çok saoL, beğenmene sewindim.. Allah izin verirse o yolları beraber aşıcaz bbq'm (k)

tugba akay

🌱Yeni Üye🌱
tsk ederım cnm benım yhaa bana bu akdar deger vermene hayranımm :)

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ah teocum ben sana baştan dedim.teo dedim bu telefonun tepesinde anormalik var yapma böyle zaten tasarım güzel dedim ama kime dedim.ben dedim dinlemedi başkası dedi düzeltirim dedi:D

gogo47

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepside çok güzel olmuş ama hatasına rağmen en çok beğendiğim telefon çalışması oldu.eline sağlık.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
kasta kırmAyıp yorumladığın için çok saol.. telefon olayına gelince sadece transform ile seçip sağ ve sol üst köşelerinden tutup çektim, pers. olarak yani fazla düşünmedim amaç biraz daha alıcı olmasıydı, ufakda olsa bi hatadır :) saolun düzeltirim...

işte sıkıldıkça tasarım bozabilirsin, bunun için yaptın yoruma sondun, düzeltın kendi beğendın, güzel.. eğer sen perspektiv yapmak istedın o zaman üst kısmı değil, yana çevirseydın ya da iki telefon kullanıp biri düz duracak değeri (değişik renk tonu ile) yatay (horizontal olarak)

ah teocum ben sana baştan dedim.teo dedim bu telefonun tepesinde anormalik var yapma böyle zaten tasarım güzel dedim ama kime dedim.ben dedim dinlemedi başkası dedi düzeltirim dedi:D

tasarımcı öyle olmalı, ne kadar çok fikir o kadar iyi, tabi bazı zamanlar aklı karışıyor o başka bir konu

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
zaten çalışmayı gördükten sonra siteye koymasını ben söyledim herkesin fikrini alması açısından.aydınlattığınız için tşkler.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
teşekkürler gogo, mujdat...
saoL loLa ama işte napim tembellik.. :)
kAsta095 çok açıkLayıcısın cnm ya saol :) evt düzelttim onu bi daha siteye atmama gerek yoktur... :)

mEly cnm senin dediğini de denicem merak etme :D

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler gogo, mujdat...
saoL loLa ama işte napim tembellik.. :)
kAsta095 çok açıkLayıcısın cnm ya saol :) evt düzelttim onu bi daha siteye atmama gerek yoktur... :)

mEly cnm senin dediğini de denicem merak etme :D

Sevgili te0man;

Flood'un kurallara aykırı olduğunu bilecek aktif bir üyesin değil mi? :) Kötü örnek olmayalım.

Bu çalışmanda izlediğin yolu öğrenebilirmiyim...Bazı görselleri dekupe mi ettin?
Bunu beğendiim için soruyorum...

DHL.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanıyorumki yapılan işlerin text alanlarını Türkçeleştirmek tasarımdan kabul edilmiyordu..Yani ben öyle biliyorum..
07003lpr1nouakc71gn3.jpg