Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FF logosu

razorice

🌱Yeni Üye🌱
F... F... şirketine ait logo çalışmam... Yorumlarınızı bekliyorum

23132copynk6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elipsis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu daha çok yüz anımsatıyor yani burun, kaş ve gözler var gibii

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı bir defalığına düzelttim. Bundan sonraki paylaşımlarınızda lütfen kurallara uyunuz. Konunuzda bir düzeltme gerekiyorsa
edit.gif
butonu kullanarak gerekli düzenlemeleri yapınız.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
tek kelimeyle cok kötü

imzanızda zorlaştırmayın kolaylaştırın yazıyor.. ve siz çok kötü diye bir yorum yazarak zorlaştırıyorsunuz.. böyle bir yorum olmamalı.. eksiklerini ve yanlışlarını söylemelisiniz.. veya hiç yorum yapmamalısınız..
imzanızı atabilmek için önce onu uygulamanız gerekmezmi??

razorice

🌱Yeni Üye🌱
savunma icin tesekkür ederim , acemi oldugumu belirtmek isterim bu logo yu buraya koyuyorum cünkü mutlaka bi yalnışım eksigim ve göze hoş görünmeyen tarzda durumlar ortada ise düzeltebileyim diye daha iyisini yapabiliyosan başarılar diliyorum

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
acemi veya profesyonel oldugunu ben nerden bileyim....ozaman acemi oldugunu yazki bizde bilelim...logo hosuma gitmedi ve cok kötü buluyorum...daha fazla yorum yapmama gerek yok sanirim

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
acemi olduğunu en başında yazsaydın daha iyi olurdu.senin yaptığın logodan çok amblem gibi durmuş F F olduğunu yazmasaydın F harfi olduğunu anlamazdım iyi çalışmalar.

koronz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.lebuso.com
Tasarımcı olan bir insan, logo'ya nesne olarak değil bütünü oluşturan parçalar olarak bakar.
Tasarım gerçekten hoş. Tümevarım dersek daha da hoş.
Yüze benzemesi yorumuna da 1 taşla 2 kuş derim.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
acemi olduğunu anlayabilmeniz için illaki yazmasına gerek yok..
meslek seçimi olan bölümümüzde kimlerin acemi olup kimlerin acemi olmadığını anlayabilmemiz için meslek seçimlerimiz var..
ve arkadaşın meslek seçimi öğrenci..

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence fena değil bi fikrim var soldaki f nin yuvarlağını sil f yi sağdaki yuvarlığın yanına al öyle bidene bakalım