Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Forum üyelerinin burçları :)

Burcunuz Hangisi?

• Koç

Oy: 28 7.9%
  • Boğa

Oy: 30 8.4%
  • İkizler

Oy: 31 8.7%
  • Yengeç

Oy: 27 7.6%
  • Aslan

Oy: 30 8.4%
  • Başak

Oy: 22 6.2%
  • Terazi

Oy: 35 9.8%
  • Akrep

Oy: 27 7.6%
  • Yay

Oy: 31 8.7%
  • Oğlak

Oy: 22 6.2%
  • Kova

Oy: 28 7.9%
  • Balık

Oy: 45 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    356

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Evet arkadaşlar dünya üzerindeki milyarlarca insanı doğdukları aya göre 12 gruba ayırmak pek akıllı adam işi olmasada hemen hemen her insan burçlara inanır.Mesela ben balık burcuyum..burcumunda her özelliğini taşırım(Duygusallık, hayalperestlik, anlayışlılık, sevecenlik vs..vs.. melek gibi adamım anlıycağın :) )(reklamın iyisi kötüsü olmaz 1 :rofl:)evet sizlerdende bekliyorum. Bakalım tasarımcılarımızın burçları neymiş..

Bu arada sanata en yatkın burcun balık olduğu söylenir..söylemeden geçmiiim dedim :)(reklamın iyisi kötüsü olmaz 2 :rofl:)

Son düzenleme:

Benzer konular

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Balık Balık Balık :) Evet sanata en yatkın burç Balıkmış daha bir sürü güzel özellik varda hadi neyse söylemiyim:)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Anket açılmıştır.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Teşekkür ederiz Volkan Bey,çok hızlısınız.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Başak burcunda doğan kişiler,çalışkan ve pratiklerdir.Sürekli eylem halindedirler sakin durmayı beceremezler.Onların dinlenme biçimi bile başkalarına ağır bir çalışma gelebilir.Sorunların detayları ile uğraşmayı asla bitiremezler.Bilgiyi arayan ,entelektüel kişilerdir.İyi araştırmacılar bu burçdan çıkar.Herşeye mükemmeliyetçi olarak düşünüp,kolaylıkla beğenmezler.İnsanlarla iyi diyalog kurar ancak kendilerini asla kullandırtmazlar.

Araştırıp,düşünerek bulur.Bilinci hareket halinde yaşar ve bu enerjiyi çalışmaya döker.Bu da

Onun gerçek sevgiyi anlamasına engel olabilir.

Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebiliru

ya iyi ki açmışsınız bu konu kendim için bilmediğim şeyler okudum:) ve bu geçektin benim:D acaba bu iyi mi? kötü mu? çalış çalış .... ama tatil ilgili hiç bi şey yazmadılar... o zaman başak burcu olan kişi robot mu:D ilginç:angel:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
sevilmeyen burç ;) AKREP ama ben seviyorum hemen hemen tüm özelliklerinide taşırım :)

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
Koç, Burçlar kuşağının ilk burcudur. Hareketli ve enerjik oluşları ile tanınırlar. Ben egoları çok fazla gelişmiştir. BEN, onların aynası olmuştur adeta. Bu burçta doğanlar çok pratiktirler. Olaylar karşısında coşkularını gizleyemezler. Yaşam yolunda canlılıklarını ve atılganlıklarını yitirmeden heyecanla ilerlerler. Merak ettikleri konularda olabildiğince yaratıcılardır. Amaçları doğrultusunda ilerlerken, kendilerini eylemleri ile kanıtlamak isterler. Eğer Koç'lar girişimde bulunacakları zaman izleyecekleri rotayı ayrıntıları ile planlarsa, enerjik yapılarının da yardımı ile daha da üretken olabilirler. Bencilliklerinden kaynaklanan sabırsızlıkları ve söz dinlemez yaratılışları yüzünden zaman zaman güç durumlara düştükleri de olur. Böyle anlarda başladıkları işlerini sonuçlandırmadan bırakırlar. Kavrama yetenekleri fazla olan Koç'lar yaşam sahnesinin başrolünde olmayı tercih ederler. Aşırı kıskanç ve bağımsızlıklarına düşkün olurlar. kesinlikle koç burcuna patronluk yapamazsınız...

heralde hangi burç olduğumu söylememe gerek kalmamıştır :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Üstün sanatsal yetenekleriyle tanınan bir burç: TERAZİ

Teraziler güçlü bir adalet duygusuna sahiptirler.Abartılı bir hareketleri yoktur. Fakat yakın dostlarının vefasızlıkları onları çok etkiler. Nazik ve yumuşak sözlerle insanlarla iletişim kurarlar. Fakat, istemedikleri bir konuda ısrar edilirse sabır ve kibarlılıklarını yitirebilirler. Yalnızlığı sevmezler.Onlar son derece zekidir.Konusmaktan kulaklarinizi sagir ederler, ancak kendileri de çok iyi dinleyicilerdir.Sanatin etkisinde kalmayan Terazi'ye çok az rastlanir. Onun parlak zekasi ve sevgiyle dolu kalbi arasinda kusursuz bir uyum vardir.Estetik ve sanatsal yönü çok gelişmiştir.

*Yüzünde yumusak, beyaz bulut gibi bir tebessüm olmayan Terazi'ye asla rastlayamazsiniz. :emo1: :p

Yönetici Yıldız: Venüs
Üstün yeteneğiniz: Dengeli ve ölçülü olmak
Başarılı olacağınız meslekler: Müzisyen, ressam, heykeltraş, şair, sahne ve film artistliği, el sanatları, mimar...(Sanatsal dallar)
Özelliğiniz: Saygı ve zariflik
UĞURLU SAYISI: 6
Rengi: Koyu mavi(Burda yanılmış sadece, SİYAH...:) )

Tam beni anlatıyor :p :D

Teşekkürler konu için Everlost...:)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Başak burcunda doğan kişiler,çalışkan ve pratiklerdir.Sürekli eylem halindedirler sakin durmayı beceremezler.Onların dinlenme biçimi bile başkalarına ağır bir çalışma gelebilir.Sorunların detayları ile uğraşmayı asla bitiremezler.Bilgiyi arayan ,entelektüel kişilerdir.İyi araştırmacılar bu burçdan çıkar.Herşeye mükemmeliyetçi olarak düşünüp,kolaylıkla beğenmezler.İnsanlarla iyi diyalog kurar ancak kendilerini asla kullandırtmazlar.

Araştırıp,düşünerek bulur.Bilinci hareket halinde yaşar ve bu enerjiyi çalışmaya döker.Bu da

Onun gerçek sevgiyi anlamasına engel olabilir.

Güvendikleri kişilere yardım etmeyi sevmelerine rağmen, inanmadıkları ve tembel olduklarını bildikleri kişilere karşı soğuk davranırlar. Yaşamları boyunca dinlenmeden çalışırlar. Onların dinlenme biçimi bile başkalarına yorucu gelebiliru

ya iyi ki açmışsınız bu konu kendim için bilmediğim şeyler okudum:) ve bu geçektin benim:D acaba bu iyi mi? kötü mu? çalış çalış .... ama tatil ilgili hiç bi şey yazmadılar... o zaman başak burcu olan kişi robot mu:D ilginç:angel:

Burçdaşım kasta :)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Bende
yengeç burcuyum!Özelliklerinide fazlasıyla taşıyorum...:rofl:
anket sonuçlarında biraz az yengeç burcu arkadaş var sanırım:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Kova Burcu...

Anahtar kelime: Farklı olmak

Şifre: Yenilikçi, orijinal olmalı ve sosyal değişimi sağlamalıyım.

İlke: Değişim Olumlu uygulama: Özgünlük Olumsuz uygulama: İsyan

Özellikleri: reformcu, kendini geliştiren, ilerleyen, özgür düşünceli, insancıl, demokrat, evrensel, yardımsever, toleranslı, açık görüşlü, sosyal, dışadönük, bağımsız, orijinal, bohem, sıradışı, yenilikçi, devrimci, içgörülü, akılcı, buluşçu, hızlı, parlak, bilimsel, düzensiz, isyankar, disiplinsiz, fanatik, ikna olmayan, uçuk, düşüncesiz, tuhaf, tutarsız, ilgisiz, kayıtsız.

Kova insanı hava elementi ve sabit nitelik özellikleri taşır. Yönetici gezegeni özgür ruhlu Uranüs'tür. Kova, akıllı, bilgili, bağımsızdır ve zor durumda kaldığı anlarda kendini kurtaracak beceriye sahiptir. Dahilerin burcudur ve kimsenin aklına gelmeyen en uçuk fikirler ondan çıkar.

Kova toplum yararına çalışmaktan zevk alır. Zekasını ve teknolojiyi birleştirerek insanlığın yaşam standardını yükseltmeye çalışır. Toplumun geleceği ile ilgilidir; dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek ve kendisinden daha kötü durumda olan insanlara yardımcı olmak ister. Balık burcu, insanlara birebir yardım etmek isterken, Kova genel anlamda bir bütün olarak insanlığa faydalı olmak ister.

Kova insanı oldukça idealisttir. Bütün insanların ırk, cinsiyet, din ve sosyal durumuna bakılmaksızın aynı imkanlara sahip olması gerektiğini düşünür. Kova aynı zamanda kardeşlik ve dostluk burcudur. Aynı amaç için bir araya gelinen topluluk, grup, dernek ve klüplerin burcudur. Bütün burçlar içinde en az önyargılı olanıdır, her türlü insanla dostluk kurar. Önceden ne yapacağı belli olmayan eksantrik bir yapısı vardır. Statü ve marka yerine özgünlüğün peşindedir. En şaşırtıcı tipler Kova burcundan çıkar. Başkalarından farklı olmayı arzular.

Modern görünüşüne rağmen inatçı ve sabit fikirli olabilir. İlerici ama radikal fikirlere sahiptir. Sabit nitelik taşıdığından fikirleri kolay kolay değişmez. Sabit nitelikler, düzenli işleyen bilimsel bir kafa yapısı ve kesin sonuçlar alınan sistematik çalışmalar şeklinde kendini gösterir. Dikkafalı ve özgürlüğüne aşırı düşkün bir tiptir. İsyankar ve asi bir yapısı vardır.