Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğraf Çekimlerim...

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sony DSC-S730 fotoğraf makinemle çekimlerim. Profesyonel bir makine değil fakat fotoğraf çekmeyi seviyorum ve kendimi geliştirmek istiyorum.

dsc00022ju9.jpg

dsc00029lm3.jpg

dsc00030ug9.jpg

dsc00032pv1.jpg

dsc00036bh3.jpg

dsc00053ip6.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben göremiyorum acaba sorun mu var :/

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biçok defa forum kurallarını okudum. Resim eklemeyi de biliyorum. Bir sorun var sanırım fotoğraflarımı doğru eklediğim halde görünmüyor.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Biçok defa forum kurallarını okudum. Resim eklemeyi de biliyorum. Bir sorun var sanırım fotoğraflarımı doğru eklediğim halde görünmüyor.

İlgili forum maddesi:
15-) Forum içerisinde herkesin görebileceği mesajların (metin) tümünün kalın (bold), renkli ve büyük punto ile yazılması yasaktır...

Hiç bir üyemize bu maddeleri yazmak hoşuma gitmiyor. Fakat arkadaşlar bu kurallar hem sizlerin daha iyi hizmet almanız hem de forumumuzu karmaşadan uzak net anlaşılır bir hale getirmek içindir.

Görsellerinizin görünmemesini ilgili mesajlarınızı inceleyerek anlamaya çalışacağım.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Uyarı için teşekkür ederim. Dikkat edeceğim Volkan TEKİN.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım sorun çözüldü =)

Amatör anlamda güzel çalışmalar..Ancak fotoğraf makinası size pek bir senecek bırakmadığı için ancak kadrajınızı ve manzarayı yorumlayabileceğim.. yalnızca 4 ve 6. fotolar çok güzel.. 3. fotoda ise sol üstte bir yansıma olmuş en azından buna dikkat edin.. hevesli olmanız güzel şeyleri başarmanız için en büyük adım..

Profesyonel bir makinayla profesyonel çekimlerinizi bekliyoruz..

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanırım sorun çözüldü =)

Amatör anlamda güzel çalışmalar..Ancak fotoğraf makinası size pek bir senecek bırakmadığı için ancak kadrajınızı ve manzarayı yorumlayabileceğim.. yalnızca 4 ve 6. fotolar çok güzel.. 3. fotoda ise sol üstte bir yansıma olmuş en azından buna dikkat edin.. hevesli olmanız güzel şeyleri başarmanız için en büyük adım..

Profesyonel bir makinayla profesyonel çekimlerinizi bekliyoruz..

Şu an bazı sorunlar nedeniyle profesyonel makine alamıyorum fakat elimden geldiğince bilgi edinmeye çalışıyorum. Yorum için teşekkür ederim arananadam

Linux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kralteam.com
Evet katılıyorum gerçektende bu muazzam kareler için teşekkürler bir önceki forumdaşımında dediği gibi yer belirtirsen daha sağlıklı bir konu olacağına inanıyorum.

Fotografcılık hayatında başarılar diliyorum.

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlarla fotoğraf çekme amacıyla Boluya gitmiştik. Boluya ait kareler.
Teşekkür ederim Yunus PARLAR, Linux...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
sondan 3. ve sonuncu kareler hoşuma gitti diğerlerini beğenmedim ışık ve kadraj sorunları var başarılar dilerim...

selimsolakoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,güzel çekimler bunlar, ama tüm fotograflar tek bir problemde birleşmiş,oda gün ışığının sert vurduğu saatlerde pozlama ayarlarının olmadığı kompak bir makina kullanmanın dezavantajı :s ,manuel pozlama ayarlı bir makina ile o dik ışıkları kırıp ışık patlamarını önleyebilirsiniz,ışığınız bol olsun:)