Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gazete için yapmış olduğum ilan

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Stajer olarak bir gazetede çalışıyorum. Gazete için yapmış olduğum ilan hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

kurban2fn7.jpg

https://img219.imageshack.us/my.php?image=kurban2fn7.jpg

Benzer konular

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kurbanlık koç resminde bir piksel sorunu var, decupe yaptıktan sonra feather kullanmalısın. "Vakfımızın bütün hizmetleri" diye başlayan cümle bir birine girmiş sanki, Yeni Asya Vakfı Logosunun yansımasını geçişli yapsan daha iyi olurdu, birde çalışmanın büyük kısmını kapsayan otluk resminin iş ile alakası nedir? :wink:

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum için teşekkürler. Fikirlerinizi değerlendiricem.

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba.

Kullandığınız resimlerin çözünürlükleri düşük sanırım. Bu baskı aşamasında da sorun yaratabilir. Çimenlerin olduğu yerin arka tarafına doğru olan kısım çok boğuk kalmış. Yazılar için de farklı fontlar denemeni öneririm.

Umarım fikirler yardımcı olur.

İyi çalışmalar.

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
kullanılan imajlar kaliteli değil
malzemelerin yerleşimi de kaba olmuş
bana kalırsa çalışma yapmadan önce
biraz özlem yapmalısın iyi çalışmalar

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
resim cok cok kötü üstteki yazilar cok birbirine girmiz, daha light bir yazi kullanarak aralarini biraz acarak ve fontunu degistirerek daha göze hos gelir bir hale getirebilirsin. vakif logosunu daha büyük kullanabilirsin daha doğrusu kullanirsan bence daha güzel olur gölge adres bilgilerinin altinda kalabilir biraz opasitesini düsürürsen okunamama probleminide ortadan kaldirmis olursun. genis bir yesil alanin var daha islevsel kullanabilirsin o alani yazilari o alana daha estetik koyabilirsin. eline saglik ama biraz daha ugrasirsan daha güzel olacak bence

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgileri değerlendiricem

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlara katılmakla beraber şunuda eklemek istiyorum.yukarıdaki yazılar çok içiiçe girmiş aralarında satır aralarına biraz boşluk ver bide çok pasif kalmış sadece o yazı nebilim farklı bir yerleştirme abartılı olmayan bir efek falan ve sanırım fontu biraz daha küçültsen fena olmaz.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gazete baskısı ne yazık ki işlerimizin en kötü sonuç alandır. Renk değerleri çok yıpranır ve hayal kırıklığına uğrarız. Mümkün oldugunca sade çalışmalar ve yüksek çözünürlükte fotoğraf kullanmakta fayda var. Yazı düzeninizide tekrar gözden geçirmek lazım