Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

google yarısmasına yapmış oldugum logo.(eskilerden)

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar pc de temizlik yaprken rastlamıs oldugum calısmamdır,atayım dedim.
googleii2.jpg

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslinda biraz elden gecse super olurmus fikirlerin belli oluyor cunku sondaki e harfide sahane olmus ancak biraraya geldiklerinde bir butunluk olmamis kolay gelsin

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
tesekkur ederim,fakat inan hiç ugrasmadım zaten calısmayıda mustafa arkadasımdan esinlendim,ve google gonderdim.

WMDuman

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.aenetworks.co.cc
st_anger_07'ninde Söylediği Gibi Biraz Elden Geçse On Numara Bir Çalışma Bence.. Sana Katılıyorum st_anger_07

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
st_anger_07'ninde Söylediği Gibi Biraz Elden Geçse On Numara Bir Çalışma Bence.. Sana Katılıyorum st_anger_07

arkadasım tamam iyi hos guzel de elden gecmek ne demek.ben bunu ayakla yapmadım,ne olabilir nasıl olabilir gibi fikir uret bişeyleri oyle deneyelim.ama yorum
yapmaya bile kopya ceker hale geldik.bir baskasının dusunceleriyle değil kendi öz fikirlerinle yaklasmanı tercih ederim.ve bence paylasmak ve paylasım o zaman guzellesir.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
çok basit görünüyor. bide sanki çalışma bitmemiş gibi hala üstünde çalışılıyormuş gibi bir hava veriyor. hani inşaata başlarsın demir kalıbı hazır olurya onun gibi. google yazısının içini plastik efekti gibi bir efekle kırmızı yapsan daha iyi olabilir belki

asilrock

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eywah Konyalını Birçalışmasını Beğendim Yalan Yok Süper Ama Biraz Daha özen Arkadaşlar Demek Istediği Doğal Google Tarzı Renklerndirme Ve çizgilerin Belirginleştiilmesi Gibi

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardes cami duvarı değilim ben,yorumlarını duzgun yap,zaten bende bu calısmayı 10 dk.da hazırladım.farkındaysan bir iddam yok,sadece eskilerden diye attım.ve benim bile begenmedim noktalar var.ama boyle bir yaklasımı kesinlikle kabul etmiyorum.haddini bil.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
kardes cami duvarı değilim ben,yorumlarını duzgun yap,zaten bende bu calısmayı 10 dk.da hazırladım.farkındaysan bir iddam yok,sadece eskilerden diye attım.ve benim bile begenmedim noktalar var.ama boyle bir yaklasımı kesinlikle kabul etmiyorum.haddini bil.

bu tip yorumlara müsade edilmeyecek içiniz rahat olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne zaman gördünde ne zaman esinlendin hiçbişey kaçmıyor sendende valla :D

ne zaman gordugumu ne zaman esinlendiğimi boş ver sen,iyi bir grafiker ayrıntıları kacırmayan grafikerdir.sen yorumunu yapsaydın keske.herhalde begenmedim?

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
ne zaman gordugumu ne zaman esinlendiğimi boş ver sen,iyi bir grafiker ayrıntıları kacırmayan grafikerdir.sen yorumunu yapsaydın keske.herhalde begenmedim?

ben değil google beğenecek :)
olaya duygusal yaklaşmışsın daha politik olman gerekirdi
yinede görsel olarak olmasada düşünce olarak güzel

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yaptığınız işi önemsememişsiniz ama yorumları baya önemsiyorsunuz

önemsiyorum,cunku kısa zamanda yapılan işler de bile,olaya ve tasarıma sahip olabilmişmiyim.hem sen ister yorum yap ister yapma,niye boyle dusundugunu anlayamadım.

gerisayımsınavı

🌱Yeni Üye🌱
kibritcan varken ne eğlenceliydi forum hareketliydi.şimdi hiçbi güncellenme yok sayfalarda.bence onu aramıza alalım.topluma kazandıralım.Fazla önyargılısınız

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir güzel ama tam yansıtamamışsın gibi gördüm. Çok karışık duruyor.

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
velasquezug0.gif

arkadaslar google bugunki anasayfasında bu var?sizce bir anlam ifade ediyormu,ben bir anlama cıkaramadım?