Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangi marka dijital baskı makinesini kullanıyorsunuz

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar herkes hangi marka makineyi kullandığını yazarsa belki bir sorun olduğunda birbirimizden faydalanabiliriz..

bende dış mekan 126 xaar infiniti var

Benzer konular

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2008 yıla çok farklı bir giriş yapacaz kısmet olursa. 1 aya kalmaz yeni makinam geliyor. spetra 256 nova aaa seri kafa. 6 renk 12 kafa.
olacaksa en iyisi olsun dedik.

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gaye Reklam

arkadaşlar bendede 160 lık ınfınıtı yf-8160 plus x-zarr var baskısıda spectra kafalara taş çıkaracak cinsten yani ınfınıtıden başkasını tanımam adamlar yapıo abi =)
4964MAKINA2.jpg

tasarımcı

🏅Acemi Tasarımcı🏅
s.a. arkadaşlar bizim makina vista jet 5mt lik lerden, hani şu herkeste olmayandan :)
makinayı ist. aldık xaar 500 kafa var. yaklaşık 3 seneden beri kullanıyorum tık yok maşalllah

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
beyler bizdede myjet 320 lik 128 xara plus makinadan var kullanımı gayet yalnız
arkadaşlar hepimizde olan bir sorun vardır elbet kafa tıkanması bunun sebeplerini ve çözüm yollarınıda yazalım lütfen

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ziyankar arkadaşım zaar kafaların genelinde bu sorun var.
spetra kafalarda tıkanma kolay kolay olmuyor... spetra 256 nova aaa serisi bir başka zaten.
zaar kafaların kaderi bu :)

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
myjet 3200 dış mekan
16 adet xaar 128+ kafa
hani şu herkeste olanlardan =)
Çok memnunum, 4 punto yazı basabiliyorum...

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.
beyler bizdede myjet 320 lik 128 xara plus makinadan var kullanımı gayet yalnız
arkadaşlar hepimizde olan bir sorun vardır elbet kafa tıkanması bunun sebeplerini ve çözüm yollarınıda yazalım lütfen

valla ziyankar bildiğimzi yöntemler kafayı devamlı solvente yatırmak makineyi mümkünse her gün açıp baskı yapmak veya boya akıtmak bu hortumlardaki boyanın pıhtılaşmamasıo için.. birde 5-6 ayda bir sarı kafayla siyah kafanın yerini değiştirmek çünkü her zaman dikkat ettiyseniz siyah kafada kesme oluryor bu da siyah kafanın az kullanılmasından kaynaklanıyor.. onun için en çok kullanılan sarı ile en az kullanılan siyah kafaları yer değiştirerek kafa ömürleri uzatılabilir.. xaar kafalarda tıkama olduysa kafa sökülüp şırınga vasıtasıyla solvent basılması da işe yarar..
aklımda olan lar bu kadar saygılar

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
plotter değişik bir yöntem söyleseydin keşke zira hepsini denedim ama şu an istanbul yeni bir makina çıkmış reflete diye mi ne tam isimini bilmiyorum kafaya otomatik olarak sürekli solvent verip alıyormuş
birde h.salma arkadaşım bizde ilk aldığımızda 4 punto yazıyı bizde hissedik ama şu an nafile :)

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
plotter değişik bir yöntem söyleseydin keşke zira hepsini denedim ama şu an istanbul yeni bir makina çıkmış reflete diye mi ne tam isimini bilmiyorum kafaya otomatik olarak sürekli solvent verip alıyormuş
birde h.salma arkadaşım bizde ilk aldığımızda 4 punto yazıyı bizde hissedik ama şu an nafile :)

ziyankar değişik bir yöntem olsa zaten söylerdim.. belki bilmeyenler olur diye... :D o dediğin makineyi duydum ama zannetmiyorum sonuçta aynı işlemi elle de yapıyoruz ama tabi bi denemekte ve bilmk te fayda var ,
bu arada h.salma ziyankarın dediği gibi her makine ilk alındığında süper baskı yapar ama zamanla ilk baskılarını ararsın..

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
s.a.arkadaşlar ben yeniyim.grafikerler olarak bu şekilde bi sayfa hazıladınız için teşşekürler.sizlerin arasında olmak çok güzel.bizim de 1.60 cm infitini zar kafa 126 var.hangi marka boya kullanmayı tavsiye edrsiniz.saygılar

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
s.a.arkadaşlar ben yeniyim.grafikerler olarak bu şekilde bi sayfa hazıladınız için teşşekürler.sizlerin arasında olmak çok güzel.bizim de 1.60 cm infitini zar kafa 126 var.hangi marka boya kullanmayı tavsiye edrsiniz.saygılar

behçet infinitinin kendi boyasından şaşma derim .. çok boya denedim ama sonuç hüsran

Alpgd

🌱Yeni Üye🌱
Bende MyJet kapaklı 320 lik var, gayet memnunum. Sorun yaşayan varsa yardımcı olabilirim

Te problemi makinayı seyrek kullanıyorsanız işe yaramıyor, yoğun adamların işi [prof.] :) kısacası canavar, tavsiye ederim...

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Phaeton 3,20 6 renk seiko kafa
İstanbul'da ilk :)
iç mekan graphtec bas-kesi sattık :)

h.salma

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar Xaar kafalarda kampanya var, bir dergide gördüm 399$ (tabi kdv hariçtir herhalde).

acikhava

🌱Yeni Üye🌱
BENDEDE challenger 8 kafa (12 kafaya çıkartılabiliyor)

kafa tıkanması diyen arkadaşlar duyuyorum. açıklık getireyim hemen.. arkadaşlar kafaların tıkanmaması ve her daim iyi çalışmasını istiyorsanız hergün baskı yapacaksınız ve zaman zaman kafalara solvent basıp içindeki boyayı temizleyeceksiniz yoksa benim gibi kafalar tıkanır baskı rezil olur ve müşteriye rezil olursunuz ziyan olan vinil ve boyada cabası olur :))

lokmanreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bizde de (hacı infiti) var vanda yani
aslında makinalarda bir kaçtane marka hariç geriye kalanlar hepsi brbriyle hemen hemn aynı yani anlayacağınız
sözün özü-
hangi makina olursa olsun kullanıcı çok çok önemli sonuçta hepside (china)çin mali ama
bunada inanın çin olmasa şimdi türkiyede toplasan 50-60 yerde ya baskı vardı ya yoktu onun için dikkatli kullanmaya bakınız
ama arkadaşlar-

yani tabelacıları ayağa kaldıran çindir

plotter

🌟Usta Tasarımcı🌟
bizde de (hacı infiti) var vanda yani
aslında makinalarda bir kaçtane marka hariç geriye kalanlar hepsi brbriyle hemen hemn aynı yani anlayacağınız
sözün özü-
hangi makina olursa olsun kullanıcı çok çok önemli sonuçta hepside (china)çin mali ama
bunada inanın çin olmasa şimdi türkiyede toplasan 50-60 yerde ya baskı vardı ya yoktu onun için dikkatli kullanmaya bakınız
ama arkadaşlar-

yani tabelacıları ayağa kaldıran çindir

tabelacıları ayağa kaldıran çindir bu lafına katılıyorum..
ama hangi makine olursa olsun çin malı kousunda sana katılmıyorum mesela sende infiniti var büyük ihtimalle kafa ısıtmalıdır infinitinin kafa ıstması olmayanla vatandaş ne çekiyo biliyormusun..:lol:

iso87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bendede 160 lık ınfınıtı yf-8160 plus x-zarr var bende infınıtıden başkasını tanımamam iç mekan gibi baskı yapıyo süper baskısı yaa