Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herhangi bir şekli resim haline getırmek istiyorum

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herhangi bir şekli mesela bi yuvarlak onu nasıl resim haline getırebilirim yardım edin lütfen:angel:

smadj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nasıl resim ne tür resim yuvarlak şekilden ne resmi mesela örnek verirsen iyi olur

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yani şöyleki bi fotografı boyuorum ve onun catısı var catısını granit gıbı yapıcam orayı penle çiziyorum ama filtrelerle bişi yapamıyorum çünkü aktif olmuo onun içinde o penle çizdiim kısmı resim halıne getırmem gerekiyo galıba

smadj

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söylediğinden birşey anlamadım evmi yapıyosun photoshopta yoksa var olan bi fotoya retouch (birşeyler eklemek) mı yapıosun

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
eğer photoshoptan bahsediyosan, imajın kilidi varsa önce onu açman gerekir layer bölümünden, layer a çift tıkla enter tamamdır sonra sorunsuz çalışır

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
eğer photoshoptan bahsediyosan, imajın kilidi varsa önce onu açman gerekir layer bölümünden, layer a çift tıkla enter tamamdır sonra sorunsuz çalışır

Buna ek olarak; asla dökumanın kendisinde çalışmayın. Ctrl+j yapın yeni layerda çalışın. Yoksa dönüşünüz olmaz.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Buna ek olarak; asla dökumanın kendisinde çalışmayın. Ctrl+j yapın yeni layerda çalışın. Yoksa dönüşünüz olmaz.

kesinlikle katılıyorum sana image dublicate yapmadan asla çalışmayın orjinal fotoda kayıp yaşarsınız

.elif.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hiç birisi deil ztn yeni layer açıyorum autocadde çizilen bi şeyi boyuyorum ve bi layer acıp sihirli çubukla seçtim bı kısmını o kısmına granit gibi bi goruntu vermek ıstıyorum ama fıltrelerın içindekı filter gallery aktif deil bunun nedeni ne olabilir? yada başka turlu öle secılen bı sekle nasıl o goruntulerı verebılırım cam gıbı yada işte ahşap gıbı fln

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
hiç birisi deil ztn yeni layer açıyorum autocadde çizilen bi şeyi boyuyorum ve bi layer acıp sihirli çubukla seçtim bı kısmını o kısmına granit gibi bi goruntu vermek ıstıyorum ama fıltrelerın içindekı filter gallery aktif deil bunun nedeni ne olabilir? yada başka turlu öle secılen bı sekle nasıl o goruntulerı verebılırım cam gıbı yada işte ahşap gıbı fln

tam anlamadım ama, bazı efektler resim cmyk modunda iken çalışmaz...

mizoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben anlaadım galiba tahmınıme göre çatıyı senın tabırınle kesiyorsun yani dekube ediyorsun secılı hale getırıyorsun fakat (tahmınıme göre styles bölümündeki efektlerı kullanıyorsun)efektler çalışmıyor öylemi,bunun nedeni çizdiğin yani dekube ettiğn kısma renk vermemendir,dekube et renk ver daha sonra efekt uygula,aksi halde sadece fılters kısmındaki bazı efektleri kullanabılırsın,fakat onlarlada granit görüntüsü veremezsin.Sana tavsiyem bir granit resmi bul ve çatıya montajla veya bir granit style'sı bul çatıyı dekube et renk ve efektini uygula,UMARIM ANLATTIKLARIMDA YANLIS BİRŞEY YOKTUR VE YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR İNŞ;)